Lenka Krčmáriková

Lenka Krčmáriková

Content Project Manager

Lenka, Content Manager a SEO Specialist, optimalizuje obsah na e-shopoch. Zameriava sa na podnetné informácie, ktorými jej klienti disponujú, no zákazníci sa k nim nevedia dostať. Organizuje tiež content workshopy. Zamilovala si aj analytiku, vďaka ktorej dostáva content marketing nový rozmer.

Čo Lenku baví na práci najviac? 

Získavať know-how, ktoré marketingovými kurzami nezískate. Brať biznisy klientov ako svoje vlastné. Dávka empatie, analytického myslenia, presvedčenia a marketingových vedomostí prináša svoje ovocie.

Napĺňajú ju medziročné stúpajúce grafy v organickom vyhľadávaní a „aha“ momenty v očiach klientov, keď im ukazuje, ako naplno využiť potenciál ich obsahu na e-shope.

Content marketing nie je len SEO

Lenka sa venuje on-page SEO, optimalizácii CTR, písaniu blogov, data-based redakčnému plánu, content stratégii, analýze kľúčových slov, komplexným auditom obsahu na e-shope, robí workshopy a konzultácie.

Content marketing by nemal stáť iba na vyladenom SEO a kvalitných článkoch. Lenka sa podieľa aj na tvorbe nových služieb – videí a podcastov.

 

VOĽNÉ POZÍCIE

Poďte s nami posúvať slovenský e-commerce
za hranice.

Sme partia výkonnostných marketérov, technológov a biznis špecialistov zameraných na rast.