Marek Duracka

Marek Ďuračka

Social Media Manager

Marek pracuje v Dexfinity ako Social Media Manager. Jeho srdcovkou je Facebook a Instagram. Baví ho rozvíjať klientske projekty. Verí totiž, že ak budú rásť klienti, budeme rásť aj my.

Dexfinity ako startup zo Silicon Valley

V práci ho najviac baví možnosť pracovať na zložitých projektoch a riešiť celé podnikanie klientov, nielen online marketing. Rovnako vďačný je za možnosť pracovať s profíkmi v tejto oblasti a byť súčasťou firemnej atmosféry, ktorá podľa jeho slov pripomína “startup zo Silicon Valley”. Slovné spojenie „nedá sa“ preňho neexistuje.

Facebook a export do zahraničia 

Marek pracuje hlavne na výkonnostných kampaniach na Facebooku. Snaží sa rozvíjať malých a veľkých klientov tak, aby exportovali do zahraničia a ďalej rástli. 

Ako príklad uvádza pôvodne menší rodinný e-shop Herbatica.sk, ktorý spolu s nami momentálne vstupuje už na tretí trh. Marek však pomáha aj veľkým e-shopom ako Holokolo, ktoré smerujú na západ a stávajú sa etablovaným, celoeurópskym e-shopom.

5 chýb pri správe Facebook kampaní

Marek sa často stretáva s chybami pri správe Facebook kampaní. Ak chcete zistiť, prečo je dôležitý Facebook Pixel, ako na efektívnu prácu s publikom či iné dôležité detaily, prečítajte si jeho článok

Marketing: Bratislava vs. Singapore

Výziev zažíva v práci veľa, ale najväčšou z nich bola práca s klientom z Veľkej Británie. Všetky reklamy museli byť absolútne bezchybné.

Tento klient pred začiatkom spolupráce vyhlásil “súťaž” pre výber vhodnej marketingovej spoločnosti. Po mesiaci si vybrali len jednu – a to nás. Vyhrali sme aj nad singapurskou marketingovou agentúrou. Marek bol taký nadšený, že výsledky kampaní kontroloval aj o polnoci.

Na čele projektov: Astratex, NORTHFINDER, The Rake, Holokolo

Jazykové zručnosti: slovenčina, angličtina

Autorské články

VOĽNÉ POZÍCIE

Poďte s nami posúvať slovenský e-commerce
za hranice.

Sme partia výkonnostných marketérov, technológov a biznis špecialistov zameraných na rast.