Zistite, v akom stave je váš web.

PPC špecialista (mid)

Do partie hľadáme šikovného PPC špecialistu, ktorý nám pomôže s rozširovaním kampaní, s vylepšovaním zabehnutých procesov, s hľadaním príležitostí či s využívaním automatizácie v maximálnej možnej miere.

Ak máš aspoň rok reálnych skúseností S PPC kampaňami, chuť posúvať sa vpred a prispieť svojou prácou k vylepšovaniu globálneho projektov na skvelých klientoch, s veľkými budgetmi, poď do toho s nami :). Homeoffice alebo práca mimo office je u nás v pohode, no rátame aj s tvojimi pravidelnými návštevami v našich krásnych priestoroch v Bratislave, Trenčíne alebo Banskej Bystrici.

Miesto práce:

Bratislava, Trenčín, Banská Bystrica, Remote

Finančné ohodnotenie:

1 500 EUR/mesiac

Úroveň seniority:

Mid

Jazykové schopnosti:

angličtina úroveň C1

Zdieľajte ponuku

Si už na Mid úrovni, preto budeš mať väčšiu mieru samostatnosti.

Tvoja náplň práce bude

  • správa PPC kampaní pre klientov s exportným potenciálom a budúcnosťou
  • hľadanie stratégií na optimálne využitie reklamného spendu klientov
  • nasadzovanie automatizovaných biddingových toolov – čo by si povedal(a) na Magic Script?
  • optimalizácia PPC kampaní, tvorba a testovanie kreatív
  • vyhodnocovanie dát, príprava analýz, štatistík a reportov a ich vizualizácia pre klientov
  • sledovanie nových trendov v e-commerce a platenej online reklame
  • neustále vzdelávanie sa

Zaujali sme ťa?

Si zapálený pre marketing a chceš posúvať nielen seba, ale aj projekty našich partnerov za akékoľvek hranice? Pridaj sa k nášmu medzinárodnému tímu. Vyplň krátky formulár a čoskoro sa ti ozveme.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Už nie si junior, takže očakávania od teba máme.

Všeobecné

  • V Dexfinity ti ponúkame úžasnú voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup.
  • Buď tímový hráč(ka) a mysli na to, že najlepším spôsobom, ako dosiahnuť svoje ciele, je spolupracovať s ostatnými.
  • Vlastný time management by si mal(a) mať v malíčku.
  • Jedným z kľúčov k úspechu v Dexfinity je schopnosť rýchlo sa učiť nové veci a mať rýchly a správny úsudok.

Soft skills

  • Základom je empatia, vďaka ktorej porozumieš klientovým potrebám a procesom v tíme.
  • Dôležité sú komunikačné zručnosti a cit pre špecifickú komunikáciu s klientom – mal by si vedieť hovoriť “rečou jeho kmeňa”.
  • Orientácia na výsledky je prvoradá – “Always be closing”.
  • Si schopný motivovať a organizovať interný tím a poskytnúť mu svoju víziu projektu.
  • Ako projektový manažér nesieš zodpovednosť za projekt. Preto musíš pracovať systematicky a mať prehľad o procesoch, ktoré na projekte prebiehajú.

Hard skills

  • Expertná znalosť prostredia a logiky Google Ads a viacerých pridružených nástrojov.
  • Veľmi dobrá znalosť a orientácia v Google Analytics.
  • Nutnosťou je práca s Google Sheets na veľmi pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, pokročilé funkcie, tvorba forecastov).
  • Vynikajúce analytické myslenie, schopnosť vyvodzovať z dát správne závery a následné akčné kroky.
  • Obrovskou výhodou je celkový prehľad vo výkonnostnom online marketingu so zameraním na oblasť e-commerce.
  • Znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2.
  • Štúdium MatFyz, FIIT alebo FEI je veľkou výhodou.

Dextastic people

Nie je to len o práci, ale hlavne o silnom tíme ľudí, ktorí spolu radi trávia čas. Takto sa žije v Dexfinity.

Výhody a benefity

Nenašiel/la si sa tu?

Chceš sa stať súčasťou Dexfinity tímu, ale táto ponuka ťa neoslovila? Pozri si ďalšie otvorené pozície, alebo nám rovno nechaj na seba kontakt a nájdeme ti využitie.

    Odoslaním tohto formulára súhlasíš s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.

    Formulár odoslaný úspešne!

    Náš tím sa vám bude venovať hneď, ako to bude možné.