Zistite, v akom stave je váš web.

Kritická je rýchlosť a funkčnosť

IT & Web Development

Potrebujete prezentovať produkt, automatizovať procesy či realizovať e-shop? IT špecialisti vaše predstavy pretavia do reality.

Aplikácie a webové služby na mieru 

Naši analytici a programátori vám poradia, ako vyriešiť daný problém alebo požiadavku. Implementáciu webových stránok realizujeme v rôznych frameworkoch alebo CMS systémoch.

Webové stránky robíme aj na mieru.

V portfóliu máme desktopové aplikácie a webové služby. Ak potrebujete informačný systém, prípadne zrýchliť web, radi vám pomôžeme.

Webové stránky

Naše portfólio webových stránok zahŕňa projekty v CMS systémoch ako WordPress, a PrestaShop. Realizovali sme aj webové stránky na mieru priamo v PHP a .NET. Máme skúsenosti aj so single-page aplikáciami v Angulare.

Desktopové aplikácie

Vytvorili sme množstvo desktopových aplikácií. Napríklad grafické editory, aplikácie pracujúce s externými zariadeniami pripojenými k počítaču a interné systémy, kde sa vyžaduje extrémna rýchlosť.

Rozsiahle programátorske
know-how

Máme skúsenosti so všetkými bežne používanými programovacími jazykmi (PHP, Java, .NET, Angular 2, C++ a i.), databázami (MySQL, Oracle, Firebird a i.), CMS systémami ako WordPress a PrestaShop a ďalšími technológiami.

Venujeme sa návrhu nových webov aj dorábaniu zmien do existujúcich stránok. Taktiež realizujeme menšie projekty (napríklad implementáciu pluginov do rôznych frameworkov a prehliadačov).

Java

V jazyku Java sme realizovali náš najkomplexnejší projekt. Išlo o implementáciu vývojového prostredia pre tvorbu informačných systémov, ktoré sme nazvali ADE (Advanced Development Environment).

C#

V .NET sme realizovali niekoľko webových projektov pre poisťovne Kooperatíva a Komunálna poisťovňa ako aj niekoľko malých desktopových aplikácií.

C++

Jazyk C++ je v súčasnosti už na ústupe. V minulosti sme v ňom však riešili viacero projektov (napr. grafický editor či generickú klient server aplikáciu).

PHP

V jazyku PHP sme vyvinuli webové stránky na mieru pre cestovné agentúry a zopár menších projektov.

Konzultácia e-shopu

Trúfate si naprogramovať projekt sami, ale neviete, ktorá technológia je pre vás tá najvhodnejšia? 

Sledujeme najnovšie trendy a aplikujeme ich v našich IT riešeniach. O toto cenné know-how sa s vami radi podelíme.

0
úspešných projektov
0
klientov
0
partnerov
0
členov tímu

CERTIFIKÁTY & PARTNERSTVÁ

Know-how potvrdené tými najlepšími​

Ako jediná marketingová spoločnosť na Slovensku sme sa stali Google partnerom pre export. Máme tak exkluzívny prístup do Google exportných nástrojov. Vhodný trh pre váš e-shop vyberieme na základe skutočných dát.

Certifikované partnerstvo s Mergado šetrí značné množstvo peňazí. XML feed dokážeme upraviť aj bez zásahu programátora. Náš partner MagicScript umožňuje pri PPC Google reklame bidovať produkty automatizovane podľa PNO/ROAS stratégie e-shopu s cieľom dosiahnuť čo najvyšší obrat alebo hrubú maržu. Vďaka tomu vyťažíme maximum z vášho rozpočtu.

POSUŇTE HRANICE SVOJICH ZNALOSTÍ

IT & Web na Beyond Ecommerce

Adriána Černáčková
Autor Adriána Černáčková
1 decembra, 2022
UX

Ako na UX dizajn: Koniec "ja si myslím" prístupu

Konkurencia núti weby ladiť aj tie najmenšie detaily. Máte web dizajn prispôsobený zákazníkom? UX dizajn zlepší tržby i konverzný pomer.

Čítať viac
Veronika Svajčiaková
Autor Veronika Svajčiaková
22 novembra, 2021
UX

Namaľujte prístupný web pre indisponovaných

Prispôsobte e-shop aj pre hendikepovaných pomocou niekoľkých jednoduchých aktivít. Viete, ako zabezpečiť prístupnosť webu pre všetkých?

Čítať viac
Veronika Svajčiaková
Autor Veronika Svajčiaková
10 mája, 2021
UX

Už polovica sveta nakupuje cez mobil: Je váš e-shop pripravený?

Viac ako polovica všetkých internetových návštev prichádza z mobilných zariadení. Nestrácajte zákazníkov, optimalizujte svoj e-shop!

Čítať viac

Pripravení na rast?

Vykročte k biznisu, ktorý zákazníci milujú.

Michal Lichner

Michal Lichner

Head of Sales & Biz. Development
+421 911 585 689
michal.lichner@dexfinity.com

Samuel Ondrišák

Samuel Ondrisak

Master of Client Development
+421 905 936 764
samuel.ondrisak@dexfinity.com

Pripravení na rast?

Vykročte k biznisu, ktorý zákazníci milujú.

    Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.