Zistite, v akom stave je váš web.

Dex Prax

Na pohovore sa ťa nespýtajú na školu, ale na prax. 10 skvelých mentorov, 10 zaujímavých tém, 10x lepší prehľad v marketingu. Prvý semester začína už čoskoro!

Naši partneri
Mars Dex Prax planeta

Pracuj pokojne aj z Marsu 

Po výške budeš chcieť robiť, ale možno nebudeš vedieť čo. Začni preto teraz a po škole bude o tvoje praktické skúsenosti bitka.

Tí spolužiaci, ktorí popri štúdiu stážujú, majú neskôr plat vyšší v priemere o 32 % a o 26 % častejšie pracujú slobodne z Thajska, Nórska či surferských rajov zaliatych slnkom. 

V budúcnosti možno aj z Marsu.

Si ideálny kandidát?

 • Študuješ na VŠ
 • Hovoríš anglicky aspoň na úrovni B1
 • Nemáš problém pravidelne chodiť do officu
 • Chceš sa učiť a zlepšovať v oblastiach od kreatívy, cez analytiku až po prácu s umelou inteligenciou
dex prax astronaut
Mladý, odvážny a bez záväzkov?
silueta hviezdy dex prax

Oblasti, ktoré prebádame

Počas Dex Praxe spoločne prejdeme kľúčové oblasti marketingu. Zistíš tak, ktorá je najlepšia pre teba.

 • Human Resources
 • Sales
 • Account Management
 • SEO
 • Content Marketing & Distribution
 • Retention & Automatization
 • Social Media
 • Google Ads

KTO SA TI BUDE VENOVAŤ?

10 mentorov za tvojou evolúciou

HR Scout

ROI Sniper

AI Rogue

Social Commander

Retention Emperor XXII

HR Pilot

Kwisatz Haderach

SEO Technician

Performance Hacker

Performance Hacker 2.0

CERTIFIKÁTY & PARTNERSTVÁ

Know-how potvrdené tými najlepšími

Ako jediná marketingová spoločnosť na Slovensku sme sa stali Google partnerom pre export. Máme tak exkluzívny prístup do nástroja Google exportnými nástrojmi. Vhodný trh pre našich partnerov vyberieme na základe skutočných dát.

Certifikované partnerstvo s Mergado šetrí značné množstvo peňazí. XML feed dokážeme upraviť aj bez zásahu programátora.

Náš partner MagicScript umožňuje bidovať produkty automatizovane podľa PNO/ROAS stratégie e-shopu s cieľom dosiahnuť čo najvyšší obrat alebo hrubú maržu. Vďaka tomu vyťažíme maximum z daného rozpočtu. 

Digitálny marketing na Beyond Ecommerce 

Digitálny online marketing sa mení neuveriteľne rýchlo. Čo mesiac, to nový trend. Na našom magazíne Beyond Ecommerce sa o online marketingu dozvieš všetko podstatné.

DEFINÍCIE, NÁSTROJE, KURZY A ZDROJE

5 kanálov digitálneho marketingu

V ďalších riadkoch ťa prevedieme úplnými základmi digitálneho marketingu. Od platenej reklamy, až po sofistikovaný obsahový marketing. Poďme na to!

1. Platená reklama 

Je známa aj ako PPC (pay-per-click) reklama. Ide o model internetového marketingu, v ktorom ako inzerenti platíte za každé kliknutie na vašu reklamu. 

Ak sa chceš o PPC dozvedieť viac, náš článok o Google Ads ťa témou detailne prevedie.

Ecommerce Google Ads campaigns
PPC reklama vo vyhľadávači Google

Druhy PPC kampaní

Digitálny marketing ponúka široké pole možností rôznych druhov kampaní platenej preklikovej reklamy.

Reklamná kampaň vo vyhľadávači (Search Ad) je druh Google reklamy zobrazujúcej sa sa na vrchných priečkach výsledkov vo vyhľadávacej sieti. 

Reklama umiestnená na sociálnych sieťach ako Facebook, Instagram, Twitter atď.

Kampane videoreklamy sú krátke audiovizuálne spoty, ktoré sa zobrazujú cieľovým skupinám pred a počas pozerania videí na YouTube.

Výhodou reklamnej kampane je, umožňuje v nákupoch (Shopping Ads) možnosť zobrazenia PPC reklamy v priestore pre vyhľadávanie produktov vo vyhľadávači.

Reklama v obsahovej sieti (Display Ads) je druh kampane, ktorý zobrazuje vizuálne pútavé reklamy a bannery v obsahovej sieti Display Network.

Performance Max sa zobrazuje vo všetkých Google kanáloch
Automatizované kampane Performance Max

🛠️ Nástroje platenej reklamy

Najspoľahlivejšie nástroje PPC patria práve najväčším poskytovateľom PPC reklamy: Google Ads a Facebook Business Manager

Google má viac ako 90 % podiel na trhu vyhľadávacích nástrojov, vďaka čomu je Google Ads jednou z najlepších PPC platforiem na oslovenie vašej cieľovej skupiny. Vytvorenie účtu Google Ads je navyše bezplatné.

Google Ads, predtým známy ako Google AdWords, je nástroj typu všetko v jednom, ktorý vám umožňuje robiť všetko od prieskumu cez spustenie až po monitorovanie vašich reklám.

Hoci Google Ads má svoje vlastné nástroje na analýzu PPC, Google Analytics vám môže pomôcť získať hlbší prehľad o vašich kampaniach. Tento nástroj je tiež zadarmo.

Po prepojení účtu Google Ads s účtom Google Analytics môžete zobraziť metriky reklám, ako sú počet kliknutí a cena za kliknutie (CZK), a zároveň zobraziť metriky pre svoje webové stránky, napríklad počet relácií, mieru odchodov a konverzný pomer.

Či už ide o stránky, používateľov alebo reklamy, Facebook Business Manager je nástroj, ktorý umožňuje spravovať a organizovať všetky aktivity na jednom mieste.

Rovnako dovolí udeľovať rôzne úrovne prístupu a povolení k aktivitám danej firmy na Facebooku a Instagrame.

Automatizovanú PPC reklamu robíme v Dexfinity vďaka MagicScriptu
Automatizácia PPC pomocou MagicScript

📖 Bezplatné kurzy a zdroje

Platená reklama je základ pre digitálny marketing, ktorý prináša zisky. Digitálna garáž Google je ideálnym miestom, kde by si mal začať cestu.

Celý projekt je preložený do slovenčiny, je zadarmo a poskytuje záverečný certifikát s hlavičkou Google.

Kurzy a certifikáty priamo od Google. 

Google Analytics Academy a Google Digitálna garáž sú bezplatné kurzy a certifikáty  ponúkané spoločnosťou Google. Pokrývajú základy digitálneho marketingu a nástrojov Google.

Digitálna garáž od Google je skvelé miesto, kde začať

PPC na Beyond Ecommerce 

PPC reklama Google Ads ti umožní osloviť milióny nových zákazníkov. Prečítaj si, ako využiť silu reklamy vo vyhľadávaní, Google Nákupoch či YouTube v PPC sekcii magazínu Beyond Ecommerce.

2. SEO

SEO (Search Engine Optimization) je proces a skupina aktivít optimalizácie webovej stránky či e-shopu tak, aby sa umiestnili čo najvyššie na stránkach vo výsledkoch vyhľadávačov, čím sa zvýši objem prirodzenej organickej (bezplatnej) návštevnosti.

Existuje niekoľko spôsobov, ako pristupovať k SEO s cieľom vygenerovať kvalitnú organickú návštevnosť.

 

organické vyhladavanie SEO
Prvá strana Google ma zlatú konverziu

Druhy SEO

SEO je rozdelené do štyroch častí, z ktorých každá hrá dôležitú úlohu v digitálnej marketingovej stratégii optimalizácie. 

 

Tento typ SEO sa zameriava na rýchlosť a spoľahlivosť “motoru” webu a na to, ako sú stránky kódované. Rýchlosť webu zmeria priamo nástroj Google PageSpeed.

Tento typ SEO sa zameriava na kvalitu a optimalizáciu obsahu, ktorý existuje na vašej stránke „on-page“. Môže ísť o úpravu landing page, dopísanie popisov do produktov či nový článok. To všetko je on-page SEO.

Tento typ SEO sa zameriava na všetky aktivity, ktoré sa odohrávajú mimo stránky firmy, teda „off-page“. Sú to stránky či blogy, ktoré na vás odkazujú cez spätné odkazy.

Lokálne SEO je prax optimalizácie pre vyhľadávače pre miestne výsledky vyhľadávania.

V skratke to znamená pomôcť vášmu firemnému profilu v lokálnom zobrazovaní alebo v Google Maps, aby sa umiestnil vyššie, zobrazoval sa častejšie ako odpoveď a priniesol tak väčší objem relevantných dopytov.

Čo je off-page SEO
Off-page nie je len o nákupe backlinkov

🛠️ SEO nástroje

SEO nástroje poskytujú údaje a upozornenia o obsahu, celkovom zdraví a viditeľnosti vašej webovej stránky. Pomáhajú vám odhaliť oblasti na zlepšenie a identifikovať slabé elementy alebo problémy.

Služba Google Search Console je k dispozícii bezplatne každému s webom. Umožňuje vám monitorovať a nahlasovať prítomnosť vášho webu (indexovanie) v službe Google.

Marketing Miner je SEO nástroj, ktorý vám pomôže s prieskumom kľúčových slov, SEO auditom, linkbuildingom a analýzou konkurencie.

Vďaka dobrému SEO zvýšite návštevnosť z Google Discover.
GSC konzola vie o vašej organike skutočne všetko

📖 SEO kurzy zadarmo

Najlepšie nástroje a údaje nestoja za nič, ak neviete, ako ich používať. Prezrite si naše návrhy na bezplatné SEO kurzy a školenia, ktoré posunú váš digitálny marketing v organickom vyhľadávaní.

Ide o základný SEO kurz, ktorý odporúča priamo Google. Získate základné poznatky o algoritmov vyhľadávacích nástrojov a ich vplyvu na výsledky organického vyhľadávania a webové stránky. 

Cesta smerujúca na rôzne strany
SEO guide priamo od Google

SEO na Beyond Ecommerce 

Pri kvalitne nastavenom SEO sa stránky e-shopu zobrazia na prvých priečkach v organickom vyhľadávaní. Sledujte novinky zo sveta optimalizácie v SEO sekcii magazínu Beyond Ecommerce.

3. Sociálne siete

Online marketing na sociálnych sieťach vám umožňuje priamo komunikovať s vaším zákazníkom a zistiť, čo sa mu páči a čo nie.

Okrem toho vám sociálne siete pomôžu získať spätnú väzbu od zákazníkov. Zistíte tak, ako vylepšiť svoje produkty a služby a správne tak uchopiť komunikáciu vašej značky a produktu.

 

Globálny rast sociálnych sietí

Sociálne siete na Slovensku

Až 85 percent Slovákov používa nejakú sociálnu sieť, pričom 63 percent ju navštívi aspoň raz denne. Pozrite sa ktoré sociálne siete máme v našich končinách najradšej: 

Najpoužívanejšou sociálnou sieťou na Slovensku aj v globále je Facebook. Až 76 percent Slovákov ho používa aspoň raz za mesiac a 55 percent denne.

Najsledovanejšie digitálne médium so silným sociálnym aspektom je samozrejme YouTube. Raz do mesiaca ho využíva 78 percent Slovákov a aspoň raz denne 31 percent obyvateľstva. 

Instagram je treťou najpoužívanejšou sociálnou sieťou. Až 42 percent populácie ho používa aspoň raz za mesiac.

Linkedin je najväčšia profesionálna sociálna sieť na svete. Na Slovensku ho používa 13 percent populácie, mesačne 8 percent.

Sociálne siete na Slovensku podľa go4insight

🛠️ Nástroje sociálnych sietí

Existuje množstvo nástrojov na sociálne siete, ktoré môžu byť využité na rôzne účely, od spravovania obsahu až po monitorovanie výkonnosti. Niektoré z najpoužívanejších nástrojov zahŕňajú:

Facebook Business Manager je nástroj, ktorý vám umožnuje spravovať  reklamné kampane, obsah, stránky, účty a skupiny na Facebooku a Instagrame na jednom mieste.

Plánovač príspevkov na sociálne siete. Kontentino umožňuje marketingovým tímom bezproblémovo spolupracovať pri vytváraní a schvaľovaní obsahu či reklamy na sociálnych sieťach.

Plánovač príspevkov na sociálne siete Kontentino

📖 Bezplatné kurzy a zdroje

Predtým, ako sa pustíte do sociálnych sietí, naštudujte si základné školenia. Pomôžu vám sa zorientovať a nájsť tie správne nástroje na dynamický rast vášho obsahu. Pár odporúčaní na bezplatné kurzy na sociálne siete nájdete aj tu.

HubSpot Academy ponúka celý rad bezplatných a platených kurzov na témy, ako je in-bound marketing, marketing obsahu a marketing sociálnych sietí.

Využite rýchle bezplatné kurzy priamo od Facebook Learning Center, ktoré vám pomôžu vybudovať si marketingové zručnosti na Facebooku, Messengeri, Instagrame a WhatsAppe.

Hubspot Academy ako skvelý úvod do sociálnych sietí

Sociálne siete na Beyond Ecommerce

Sociálne siete a online marketing na týchto platformách je efektívny spôsob, ako osloviť zákazníkov. Jednotlivé platformy sa však menia extrémne rýchlo. 

Marketingové novinky pre Facebook, Instagram či Linkedin nájdete v sekcii sociálne siete na magazíne Beyond Ecommerce.

4. Obsahový marketing

Obsahový marketing je marketingová technika vytvárania a distribúcie hodnotného, relevantného a konzistentného obsahu s cieľom prilákať a získať jasne definované publikum.

tvorba obsahu Dexfinity
Ako na obsahový marketing, vás naučí priamo aj náš magazín

Typy obsahového marketingu

Všeobecne povedané, obsah je čokoľvek, čo digitálne vytvoríte. Aby ste sa v tom trošku vedeli zorientovať, rozdelili sme ho do niekoľkých kategórií, s ktorými sa pravdepodobne stretnete. 

Blogy stále predstavujú väčšinu marketingového obsahu a to z dobrého dôvodu.

Vieme, že podniky, ktoré používajú blogy, dostávajú o 97 percent viac odkazov na svoje webové stránky. Následne tak majú až o 434 percent viac indexovaných stránok s organickou návštevnosťou. 

Použite svoj profesionálne zostavený podcast, aby ste zvýšili povedomie o svojej značke a podčiarkli jej osobitosť.

Pri efektívnej výrobe a správnej distribúcii prinášajú podcasty požadované výsledky. 

Produkcia video obsahu môže byť drahá a časovo náročná. Medzi mnohými spotrebiteľmi je to populárny a žiadaný formát. Aj keď mnohí pri rozhodovaní uprednostňujú písaný obsah, videá naberajú popularitu hlavne pri finálnej rozhodovacej fáze. 

Dobre vyrobený videospot ukazuje úplne inú stránku vášho podnikania (podobne ako podcast). Je to nový spôsob, ako ukázať, čo robíte alebo ako niečo funguje.

My sme sériu podcastov v spolupráci s MladyPodnikatel.cz využili pri expanzii do Českej republiky.

🛠️ Nástroje obsahového marketingu

Správne zvolené nástroje obsahového marketingu vám môžu pomôcť zlepšiť vaše kampane, merať úspešnosť stratégie a organizovať obsahový plán.

ChatGPT je veľký jazykový model chatbota vyvinutý spoločnosťou OpenAI založený na GPT-3.5. Má pozoruhodnú schopnosť komunikovať formou konverzačného dialógu a poskytnúť vám hodnotný textový obsah. Zistite viac v článku s konkrétnymi ChatGPT príkazmi.

Začnite ChatGPT používať na profesionálnej úrovni so špecifickými príkazmi aj hneď

📖 Kurzy obsahového marketingu

Obsah je základom digitálneho marketingu. Bez pevných pilierov v obsahovom marketingu sa vám bude napredovať len ťažko. 

Obsahový marketing je skvelý spôsob, ako vybudovať dôveru a zvýšiť návštevnosť stránok.

V úvodnom kurze o obsahovom marketingu od Google sa dozviete, ako písať pre online publikum, organizovať produkciu a propagáciu, či vybrať správny formát obsahu.

Kurz obsahového marketingu je súčasťou Digitálnej garáže od Googlu

Obsahový marketing na Beyond Ecommerce

Obsahový marketing (Content Marketing) je efektívny spôsob, ako získať nových zákazníkov. Zistite, čo je natívny článok, prečo robiť PR články a mnoho ďalšieho. Všetko podstatné nájdete v sekcii obsahový marketing na magazíne Beyond Ecommerce.

5. E-mail marketing

E-mailový marketing je forma digitálneho marketingu, ktorá využíva e-maily ako hlavný nástroj na komunikáciu s potenciálnymi a súčasnými zákazníkmi.

Ide o stratégiu s cieľom posielať personalizované e-maily, ktoré šíria kvalitný obsah, zvyšujú predaj produktov alebo služieb a povedomie o značke.

37 % značiek navýšilo v roku 2022 svoj budget na e-mail marketing

Typy e-mail marketingu

Toto sú tri základné typy e-mailových kampaní. Kvalitný autentický e-mailový marketing je dlhodobo podceňovaný kanál digitálneho marketingu.

Ide o pravidelne zasielané e-maily, ktoré poskytujú čitateľom zaujímavé a pútavé informácie o vašich službách alebo organizácii. Máte nový článok na blogu? Povedzte o ňom všetkým pomocou vášho newsletra.

Myslia sa tým e-maily, ktoré oznamujú predaje, zľavy alebo iné akcie na motiváciu nákupu.

Spadajú sem automatické e-maily, ktoré sú odoslané v reakcii na konkrétnu akciu alebo udalosť (napríklad potvrdenie nákupu, rezervácie, reklamácie alebo požiadavka na obnovu hesla).

E-mail marketing report 2023

🛠️ Nástroje e-mail marketingu

Hromadné posielanie e-mailov tak, aby boli autentické a vášho čitateľa naozaj zaujali, nie je vôbec jednoduché. Našťastie existujú nástroje e-mailového marketingu, ktoré vám pomôžu túto úlohu zvládnuť.

Mailchimp je lídrom v e-mailových marketingových nástrojoch, o ktorých ste už určite počuli. Ich bezplatný plán vám poskytuje základné funkcie e-mailového marketingu, ako je vytváranie, plánovanie a posielanie e-mailov.

Do 1000 kontakov je Mailchimp zadarmo

📖 Kurzy e-mail marketingu

Chcete robiť e-mail marketing správne? Tieto bezplatné kurzy e-mail marketingu vám ukážu, ako začať.

Zistite, ako vytvoriť e-mailovú marketingovú stratégiu, ktorá je ľudská, užitočná a buduje dôveru s vašimi zákazníkmi. Osvojíte si tak základy e-mailového marketingu pomocou bezplatného marketingového nástroja HubSpot.

Hubspot Academy

DEFINÍCIA

Čo je digitálny marketing

Digitálny marketing, tiež nazývaný aj online marketingom, je výsledkom všetkých marketingových aktivít, ktoré sa dejú na internete.

Je to finálny sumár rôznych stratégií, nástrojov a kanálov na spojenie so zákazníkmi digitálne.

DIGITÁLNY VS ONLINE

Digitálny vs online marketing

Online marketing je najväčšou podskupinou digitálneho marketingu. 

Digital marketing na rozdiel od online marketingu zahŕňa širší rozsah aktivít. Nielen reklamu, ale aj iné formy digitálnej komunikácie.

ONLINE VS TRADIČNÝ

Prečo online marketing

Od roku 2022 bol internet považovaný za najdôležitejšie médium pre inzerentov, pričom v roku 2022 predstavoval 62 percent celkových výdavkov na mediálnu reklamu. 

Podľa tohto prieskumu globálne výdavky na digitálnu reklamu dosiahnu v roku 2023 hodnotu 856 miliárd dolárov. Začnite, kým nie je neskoro.

Influencer marketing na Dex Magazíne

Influencer marketing je efektívny spôsob, ako osloviť vašich zákazníkov.  Novinky zo života turbulentného influencer marketingu vám prináša ja náš Beyond Ecommerce.

Influencer marketing

Zjednodušene povedané, Influencer marketing sú rozne formy platenej spolupráca medzi značkou a influencerom, ktorý má odbornosť a najmä vybudovanú dôveru a vplyv v vo vašom produktovom segmente.

Využíva sa predovšetkým na sociálnych sieťach (najmä na platformách Facebook, Instagram, TikTok, a YouTube). 

Ak chcete do témy influencer marketingu naozaj preniknúť, problematiku rozvíjame podrobnejšie v tomto článku.

Typy influencerov

Influencerov podľa veľkosti delíme na tri hlavné skupiny: makro influenceri, mikro influenceri a nano influenceri.

 

Títo influenceri disponujú počtom odoberateľov niekde medzi 50-tisíc a 500-tisíc. Pri tých, čo majú 500-tisíc a viac, už môžeme hovoriť o mega influenceroch. 

Do druhej kategórie radíme mikro influencerov. Ich počet sledovateľov je síce dramaticky nižší, no výhodou je ich nižšia cena a často väčšia dostupnosť. 

Počet odberateľov sa pri mikro influenceroch pohybuje na úrovni 10-tisíc až 50-tisíc.

Nano influenceri, ktorých počet je síce len do 10-tisíc odberateľov, sa pri vhodnej chémii a správnom mixe vyrovnať aj velkým menám

Typy spolupráce

Dlhodobú spoluprácu uzavriete s ambasádorom, ktorý dlhodobo propaguje hlavnú kampaň značky. Pre rýchlejšie zacielenie sú tu zas krátkodobé spolupráce s menšími jednorazovými influencermi.

 

Za kratší čas sa vám podarí osloviť čo najviac ľudí. Preto je dobré diverzifikovať aj portfólio influencerov. 

Pri dlhodobej spolupráci s influencermi budujete základňu fanúšikov, znalosť i dôveryhodnosť značky. 

Dlhodobú spoluprácu uzavriete s ambasádorom, ktorý v dlhšom časovom období zdieľa vaše hodnoty a propaguje hlavnú kampaň značky. Pre rýchlejšie zacielenie novej kampane uzavrite krátkodobé spolupráce s menšími jednorazovými influencermi.

BUĎTE O KROK PRED KONKURENCIOU

Výhody online marketingu

Digitálny marketing ponúka množstvo výhod, ktoré vám pomôžu zlepšiť viditeľnosť, osloviť širšie publikum a zvýšiť predaje.

Toto sú niektoré z hlavných dôvodov, prečo by ste mali digitálny marketing zvážiť:

VŽDY NÁJDETE ZAKAZNÍKA KTORÉHO POTREBUJETE

1. Personalizácia a podrobné zacielenie

Ak umiestnite reklamu v televízii, časopise alebo na billboarde, máte obmedzenú kontrolu nad tým, komu sa reklama zobrazí. 

Digitálny marketing vám umožňuje identifikovať a zacieliť maximálne špecifické publikum pomocou personalizovaných marketingových kampaní a zvýšiť tak šance na konverziu.

Zacielenie môžete napríklad použiť na zobrazovanie interaktívnych reklám určitému publiku na základe premenných, ako sú vek, pohlavie, ich poloha, záujmy, siete alebo správanie.

 

EFEKTIVITA A OPTIMALIZÁCIA

Digitálne kampane sú cenovo efektívne

Digitálny marketing vám pomáha sledovať každodennú výkonnosť kampaní, takže viete, ktoré kanály fungujú dobre a ktoré nie.

Pomáha vám optimalizovať rozpočty kampaní s cieľom dosiahnuť vysokú návratnosť investícií. To isté sa nedá povedať o tradičných formách reklamyNavyše vďaka digitálnemu marketingu máte úplnú kontrolu nad tým, kde sa rozhodnete minúť svoje peniaze.

Online marketing vám umožňuje neustále veci meniť a optimalizovať, čím zaisťuje, že nikdy nebudete míňať peniaze na kanály, ktoré vám nefungujú dobre.

MERATEĽNOSŤ VÝSLEDKOV

Digitálny marketing je merateľný

Zatiaľ, čo tradičná reklama môže byť užitočná pre konkrétne ciele, jej najväčším obmedzením je merateľnosť. Toto je jedna z najväčších výhod digitálneho marketingu, ktorý vám poskytuje presný prehľad o všetkých metrikách, ktoré sú pre vašu spoločnosť dôležité.

S online marketingom môžete merať ROI takmer akéhokoľvek aspektu vášho marketingového úsilia.

ONLINE MAKRETING JE AGILNÝ

Rýchlosť optimalizácie nákladov

Nie vždy veci idú podľa plánu. V polovici kampane si môžete uvedomiť, že vaša stratégia nie je správna a vaše publikum reagovalo úplne inak, ako sa od neho očakávalo. 

Prispôsobenie digitálnej marketingovej stratégie je oveľa jednoduchšie ako iné, tradičnejšie formy marketingu, ako reklama v TV, billboard alebo rádio. 

VÁŠ PRODUKT, VAŠA VÍZIA

Zlepšíte mieru konverzie

Schopnosť merať účinnosť každej taktiky vám pomáha rozvíjať lepšie stratégie a zlepšovať konverzie. Investícia do odborného online marketingu zaisťuje, že všetko je optimalizované pre čo najvyšší počet konverzií.

Digitálny marketing vám umožňuje zacieliť na konkrétne publikum, ktoré prinesie kvalitnejších potenciálnych zákazníkov, ktorí sa s väčšou pravdepodobnosťou stanú zákazníkmi. Práve toto spojenie  s najcennejšími potenciálnymi zákazníkmi vystrelí vaše konverzné pomery.

VÁŠ PRODUKT, VAŠA VÍZIA

Zaujmite počas celej cesty zákazníka

Online kanály vám umožňujú sledovať celú nákupnú cestu vašich zákazníkov. Pochopenie a analýza toho, ako sa zákazníci pohybujú, fungujú a hlavne kedy nakupujú, je dôležité pre konverziu potenciálnych zákazníkov.

Online marketing vám umožňuje sledovať a pozitívne ovplyvňovať všetky tieto fázy nákupného správania

Pripravení na rast?

Vykročte k biznisu, ktorý zákazníci milujú.

Michal Lichner

Michal Lichner

Head of Sales & Biz. Development
+421 911 585 689
michal.lichner@dexfinity.com

Samuel Ondrišák

Samuel Ondrišák

Master of Client Development
+421 905 936 764
samuel.ondrisak@dexfinity.com

Pripravení na rast?

Vykročte k biznisu, ktorý zákazníci milujú.