AUTOMATIZUJTE REKLAMY

Efektívny marketing na sociálnych sieťach

Facebook, Instagram či LinkedIn? Z vašich sociálnych sietí vytvoríme jedinečný marketingový nástroj zameraný na výsledky.

Výhody reklamy na Facebooku a Instagrame s Dexfinity

Potrebujete zaujať zákazníkov čo najefektívnejšie? Špecialisti na sociálne siete v krátkom čase pripravia pútavú reklamu na mieru vášmu biznisu. Oslovíte tak stotisíce ľudí, ktorí majú o váš produkt či službu skutočný záujem.

CHEETAH acinonyx jubatus, Adult running through Savannah

Expresné nasadenie kampaní

Elephant with a zebra skin into a crowd . Think outside the box concept . This is a 3d render illustration

Relevantné publiká

Dreaming about being better. An alternative zebra like a unicorn in blue flowers on pink background. Negative space. Modern design. Contemporary art. Creative conceptual and colorful collage.

Kreatíva, ktorá predáva

African savannah landscape in Tsavo East National Park, Kenya

Prehľadné vyhodnotenie

ROI Hunter na love

Ulovte si zákazníkov s automatizáciou

Ukážte im relevantné produkty v atraktívnej podobe pomocou dynamických reklám. Exkluzívny nástroj ROI Hunter urýchli procesy pri nastavovaní kampaní, zvýši celkovú mieru konverzií aj samotné predaje.

ROI Hunter zároveň umožňuje vytvárať pútavé kreatívy bez potreby grafika. Viac o nástroji.

PÚTAVÁ KREATÍVA PREDÁVA

Ako funguje reklama na Facebooku?

Facebook s 2,89 miliardami aktívnych používateľov patrí k najlepším platformám na oslovenie vášho cieľového publika. Špecialisti na sociálne siete vyberú ideálnych zákazníkov a ukážu im váš biznis v kreatíve, ktorá okamžite zaujme.

Pri vyhodnocovaní kampaní sa pozeráme predovšetkým na PNO (podiel nákladov na obratoch) a zisk, ktorý naše aktivity vytvorili. Tieto metriky porovnáme s aktuálnym plánom. 

Vy tak presne viete, na čom ste.

Kľúčom k úspechu sú správne dáta. Preto pred spustením akejkoľvek kampane robíme audit, v ktorom nastavíme nevyhnutné nástroje podľa cieľov a potrieb projektu.

Na základe aktuálnych dát neustále optimalizujeme a vytvárame nové kampane. Výsledky sledujeme na dennej báze. Projekty rozvíjame s ambíciou rásť do ďalších krajín.

Pri rozsiahlejších projektoch používame nástroj ROI Hunter. Poskytuje cennú konkurenčnú výhodu. Vyladené kampane s ním totiž vieme automatizovať, čím sa zvýšia konverzie aj samotné predaje.

Ak si neviete dať rady so sociálnymi sieťami, skúsení Dexfinity špecialisti sú tu pre vás. Prvá konzultácia je na nás, pretože podporujeme ambiciózne slovenské projekty.

CERTIFIKÁTY & PARTNERSTVÁ

Know-how potvrdené
tými najlepšími

Ako jediná marketingová spoločnosť na Slovensku sme sa stali Google partnerom pre export. Máme tak exkluzívny prístup do Google exportných nástrojov. Vhodný trh pre váš e-shop vyberieme na základe skutočných dát.

Certifikované partnerstvo s Mergado šetrí značné množstvo peňazí. XML feed dokážeme upraviť aj bez zásahu programátora.

Náš partner MagicScript umožňuje pri PPC Google reklame bidovať produkty automatizovane podľa PNO/ROAS stratégie e-shopu s cieľom dosiahnuť čo najvyšší obrat alebo hrubú maržu. Vďaka tomu vyťažíme maximum z vášho rozpočtu. 

Sociálne siete na Beyond Ecommerce

Adriána Černáčková
Autor Adriána Černáčková
1 júla, 2022

Instagram engagement: Ako písať komentáre, ktoré predávajú

Bojujete s dosahom príspevkov? Zlepšite ho cez komentáre. Vyzvite ľudí v príspevkoch k akcií, rozprúďte debatu a zvýšte Instagram engagement.

Čítať viac
Adriána Černáčková
Autor Adriána Černáčková
19 mája, 2022

Facebook príbehy, ktoré premenia fanúšikov na zákazníkov?

Chcete lepší Facebook engagement? Využite príbehy. Zobrazujú sa ako prvé, majú lepší dosah a urgujú k akcii. Ako s nimi podporiť predaje?

Čítať viac
Veronika Svajčiaková
Autor Veronika Svajčiaková
19 apríla, 2022

5 hriechov, ktoré e-shopy pri Facebook reklame ignorujú

Facebook reklama - veľmi efektívna, no predsa zradná. Zistite, prečo je dôležitý FB Pixel, efektívna práca s publikom a na čo si dať pozor.

Čítať viac
KONTAKT

Pripravení na rast?

Vykročte na cestu k biznisu, ktorý zákazníci milujú.

    Konzultácia pre sociálne siete