Online Export s Dexfinity

34 krajín sveta, milióny nových zákazníkov, nárast obratov o desiatky percent.

Ako jediní na trhu za váš biznis plán postavíme  , najlepší nástroj na medzinárodnú expanziu.
ROZPRESTRITE KRÍDLA

Svetový produkt patrí do sveta

Ak máte produkt, ktorý je úspešný na domácom trhu, neobmedzujte sa a poďte do zahraničia.

MAXIMÁLNA ZISKOVOSŤ

Prečo expandovať?

V niektorých krajinách ľudia doslova bažia po vašom produkte. Iné sú na tom horšie. Ak sa však pri výbere rozhodnete správne, odmena vás neminie. Naši klienti pri expanzii zaznamenali nárasty obratov, ktoré prekonali všetky očakávania.

Milióny nových zákazníkov

Každá ďalšia krajina je príležitosťou pre rast biznisu. Uvedomuje si to čoraz viac ľudí vrátane vašej konkurencie a musíme im dať za pravdu. Klientovi TonerPartner sme totiž pomohli expandovať do Maďarska a Poľska, pričom sme zvýšili obrat o 93 % medziročne.

Klenoty vyspelých krajín​

Čím bohatšia krajina, tým väčšia konkurencia. Preraziť v niektorých z nich je poriadna výzva, no o to sladšia vás čaká odmena. Nám sa to podarilo s klientom INSPIO v Nemecku s úplne novým produktom.

Príležitosť, ktorú inde nenájdete

Predstavte si, že by sme vám urobili analýzu vhodného trhu pre váš biznis. Podľa vášho segmentu, cieľovky a ďalších kritérií s nástrojom Google Market Explorer vyberieme vhodnú krajinu na základe reálnych dát. Zdarma a bez záväzkov.

BUĎTE O KROK PRED KONKURENCIOU

Market Explorer - vaša tajná zbraň

Ako jediní na Slovensku máme prístup do nástroja Google Market Explorer. Poskytuje nám vždy aktuálnu analytiku k expanzii do zahraničia.

Vďaka tomu využívame nielen demografické a ekonomické údaje, penetráciu internetu a Google dosah, ale hlavne špecifické metriky pre odvetvie vášho biznisu.

Predbehnite vašu konkurenciu s Dexfinity a Google Market Explorerom.

ANALÝZA NA ZÁKLADE SKUTOČNÝCH DÁT

Vyklikajte si, kam exportovať

Google Market Explorer ponúka informácie pre expanziu do zahraničia, ktoré inde jednoducho nenájdete. Stačí pár kliknutí a zobrazí sa najlepšia krajina pre váš biznis. 

V ČOM STE JEDINEČNÍ

Aký máte produkt?​

Na výber sú kategórie pre všetky odvetvia. Predávate exkluzívne šperky, tenisové rakety alebo výživové doplnky? Ak máte pestrejšie portfólio produktov, môžete ich kombinovať.

MLADÁ, SLOBODNÁ, BEZ ZÁVÄZKOV

Poznáte svojho zákazníka?

Definujte si zákazníka. Koľko má rokov? Ako veľmi je aktívny online? Aké je celkové zastúpenie mužov a žien? K dispozícii sú údaje, ktoré odhalia, aký je záujem o váš produkt v danej krajine.

NAJLEPŠIA KRAJINA SVETA

Ktorý trh je pre vás?

Google Market Explorer následne vyhodnotí celkové skóre pre jednotlivé krajiny. Každá metrika má pridelenú váhu podľa svojej relevancieMyslíte, že váš tajný tip zvíťazí?

 

VÁŠ PRODUKT, VAŠA VÍZIA

Vyskúšajte si to teraz

Zistite, ktorá krajina je pre vás najlepšia. Vyplňte jednoduchý formulár a o zvyšok sa postaráme my. Naši špecialisti pripravia exportnú analýzu na mieru vášmu biznisu. Zdarma a bez záväzkov.
0
úspešných projektov
0
klientov
0
partnerov
0
členov tímu
CERTIFIKÁTY & PARTNERSTVÁ

Know-how potvrdené tými najlepšími

Ako jediná marketingová spoločnosť na Slovensku sme sa stali Google partnerom pre export. Máme tak exkluzívny prístup do nástroja Google Market Explorer. Vhodný trh pre váš e-shop vyberieme na základe skutočných dát.

Certifikované partnerstvo s Mergado šetrí značné množstvo peňazí. XML feed dokážeme upraviť aj bez zásahu programátora.

Náš partner MagicScript umožňuje bidovať produkty automatizovane podľa PNO/ROAS stratégie e-shopu s cieľom dosiahnuť čo najvyšší obrat alebo hrubú maržu. Vďaka tomu vyťažíme maximum z vášho rozpočtu. 

POSUŇTE HRANICE SVOJICH ZNALOSTÍ

Online Export na Beyond Ecommerce

Veronika Svajčiaková
Autor Veronika Svajčiaková
4 januára, 2022

Premena bazárového predaja na úspešný e-shop vo 8 krajinách

Z predaja po bazároch a so skladom v pivnici sa vyšvihol na úspešný e-commerce projekt. Spoznajte jedinečný príbeh e-shopu WARAGOD.

Čítať viac
Adriána Černáčková
Autor Adriána Černáčková
29 novembra, 2021

Spievajúci Drakula ako vianočný zvyk zo sveta

Zabodujte s kampaňami a tvorte ich s ohľadom na vianočné zvyky vo svete. Čo by ste mali vedieť o Rumunsku, Maďarsku či Nemecku?

Čítať viac
Adriána Černáčková
Autor Adriána Černáčková
27 októbra, 2021

Expanzia do zahraničia? Maskujte sa ako chameleón

Chcete pre e-shop násobne vyššie predaje? Nerobte chyby a využite marketingové stratégie, ktoré naštartujú úspešnú expanziu.

Čítať viac
KONTAKT

Pripravení na rast?

Vykročte smerom k zahraničnej expanzii vášho biznisu. Na účet Dexfinity a bez záväzkov.

    Analýza trhu zdarma