Utraťte prvých 350€ v Google Ads a Získajte kredit 350€ zdarma. Zistiť viac.

Ako získať kupón 350€ na Google Ads?

Utraťte prvých 350€ v Google Ads a získajte kredit 350€ zdarma. Naštartujte váš online marketing a získajte prvých zákazníkov vďaka reklame Google Ads vo vyhľadávaní, YouTube a sieti Google Display Network. Túto podporu spoločnosti Google prináša Dexfinity ako Premier Partner spoločnosti Google na Slovensku.

Google Premier Partner

Posuňte hranice svojho marketingu

Posuňte svoj marketing na ďalšiu úroveň spoluprácou s certifikovaným partnerom Googlu. 

Certifikovaní partneri Googlu vám vďaka znalostiam z reklamy Google Ads pomáhajú maximalizovať úspešnosť vašich reklamných kampaní. 

Prémioví partneri patria medzi 3 % najlepších firiem v programe Google Partners v príslušnej krajine. Účastníci programu sa delia na členov, certifikovaných partnerov a prémiových partnerov, ako je Dexfinity.

Podmienky na uplatnenie kupónu 

Aby ste mohli kupón uplatniť, potrebujete si vytvoriť nový Google Ads účet s platobnými údajmi vašej firmy.

Podmienky využitia promo ponúk spoločnosti Google sa môžu zmeniť. Dexfinity s. r. o. v žiadnom prípade nezodpovedá za prípadné škody zo zle nastavenej reklamy a je len sprostredkovateľom uplatnenia kupónu. Výška kupónu sa zo strany Google môže zmeniť. Úplné znenie zmluvných podmienok nájdete na stránke Google.

Efektívny marketing ako hnací motor ziskov

Ak vám dobre funguje marketing, generuje do firmy nové obchodné príležitosti, prináša nových zákazníkov, obrat a zisk. 350 € na naštartovanie vašej reklamy na Googli vás nespasí, povedzme si otvorene. Je to ale príležitosť získať prvých klientov, otestovať si predaj v novej krajine, alebo aspoň sa niečo naučiť o reklame Google Ads. V ťažkých časoch treba využiť každú príležitosť, ako zefektívniť váš online biznis.

CSS Program je reakciou Google na rozhodnutie Európskej komisie, ktorá požaduje, aby Google vo výsledkoch vyhľadávania poskytoval ostatným porovnávačom tovaru rovnaký priestor ako svojej službe Google Nákupy.

Vďaka programu teraz môžete získať zľavu až 20% z CPC v Google Nákupoch.

Medzinárodný tovarový porovnávač [KLARNA] ako Google CSS Partner dostane zľavu až 20 % z CPC, aby mohol v Google Nákupoch vstupovať do aukcie spolu s CSS Google. Pre vás to znamená, že tých až 20% môžete buď ušetriť, alebo ďalej investovať a získať viac kliknutí do vášho e-shopu.

Nemusí. Naša úprimná snaha je pomôcť vášmu biznisu rásť. A akcelerovať váš eshop za vyšším rastom alebo efektivitou. Ak vám na to stačí naša expertíza pre Shopping a CSS programy, sme s tým OK.

   

  Poďme na to!

  Potrebujeme ešte od Vás zopár informácii.*


  Formulár odoslaný úspešne!

  Náš tím sa Vám bude venovať hneď ako to bude možné.

  Obchodné podmienky kupónov Google Ads

  1. Ponuka je poskytovaná spoločnosťou Google Ireland Limited, Gordon House Barrow Street Dublin 4. 
  2. Propagačný kredit môžete získať, (a) ak ste novým používateľom služby Google Ads a svoj propagačný kód zadáte do 14 dní od prvého zobrazenia reklamy z vášho prvého účtu Google Ads alebo (b) ak ste existujúcim zákazníkom služby Google Ads a v účte Google Ads povolíte novú funkciu či službu alebo si znova aktivujete neaktívny účet podľa podmienok spoločnosti Google uvedených na kupóne. Požiadavky na možnosť uplatnenia ponuky sú uvedené na kupóne, ktorý dostanete od spoločnosti Google. 
  3. Inzerentom budú účtované všetky náklady na reklamu, ktoré presiahnu propagačný kredit. Inzerenti môžu svoje reklamy stiahnuť kedykoľvek pred vyčerpaním propagačného kreditu, pokiaľ nechcú, aby im boli účtované reklamné náklady nad rámec propagačného kreditu.
  4. Inzerenti nebudú na vyčerpanie propagačného kreditu upozornení. Kredit vyprší 60 dní po jeho pripísaní na váš účet. Zostatok propagačného kreditu a všetky príslušné dátumy vypršania platnosti si môžete kedykoľvek pozrieť na karte Promá na stránke Fakturácia vo svojom účte Google Ads.
  5. Ponuka podlieha schváleniu reklamy, platnej registrácie a prijatiu štandardných podmienok služby Google Ads. 
  6. Propagačný kredit/kupón je neprenosný a nie je možné ho ani zameniť. 
  7. Ponuka môže byť kedykoľvek a z akéhokoľvek dôvodu zrušená zo strany Google Ireland Limited. 
  8. Inzerenti zodpovedajú za uhradenie všetkých vzniknutých daní. 
  9. Každý inzerent má možnosť použiť iba jeden propagačný kredit. 
  10. Pripísanie propagačného kreditu môže byť podmienené minimálnou útratou za reklamu a prvou úspešne uskutočnenou platbou. 
  11. Využitie tejto ponuky môže byť obmedzené iba na inzerentov, ktorí používajú tzv. automatické platby. 
  12. Pokiaľ pri zakladaní účtu Google Ads uvediete, že váš účet bude vedený v inej mene, než je mena, v ktorej ste dostali propagačný kupón, aktuálna výška propagačného kreditu môže kolísať podľa pohybu kurzu zahraničnej meny. 
  13. Ponuka platí iba pre zákazníkov s fakturačnou adresou na Slovensku. 
  14. Platnosť ponuky vyprší 3 mesiace po vydaní média, v ktorom bol kupón priložený. 
  15. Skutočný dátum konca platnosti je uvedený na kupóne. 
  16. Použitím tohto propagačného kupónu/kreditu vyjadrujete súhlas s týmito zmluvnými podmienkami. V prípade rozporu s príslušnými právnymi predpismi je táto ponuka neplatná.