Zistite, v akom stave je váš web.

Ondrej Lipták

Ondrej Lipták

Senior Biz & Account Manager

Jazyky: slovenský, anglický, český

Podieľal/a sa aj na týchto projektoch: IRISIMO, Iron Aesthetics, Waragod, Demänová Rezort, ČistáVoda, Bloom Hair, Fortelock, MyAlbania, Maracamping, Cps-interier, Vaše nechty, Kingray, luana

Efficiency Master

Ondrej Lipták v Dexfinity pracuje ako Senior Biz & Account Manager. Okrem komunikácie s klientmi dohliada na plnenie stanovených výsledkov a nastavuje komplexné stratégie s dôrazom na maximálnu ziskovosť.

V e-commerce vodách sa pohybuje viac ako šesť rokov a za ten čas mu prešlo prstami viacero projektov. V Dexfinity pomáha rásť partnerom od fashion, travel, B2B až po investičné projekty.

Ondrej vyštudoval podnikovú ekonomiku a manažment na Masarykovej univerzite v Brne. Počas štúdia s kamošmi organizoval študentské klubové párty, kde prvýkrát okúsil taje online marketingu. Najúspešnejšej akcie s názvom “Slovenská Noc” sa pravidelne zúčastní 2000 až 4000 ľudí a organizujú ju dodnes.

Vo voľnom čase sa venuje futbalu, bedmintonu, squashu či stolnému futbalu. Vďaka tomuto životnému štýlu sa čoskoro stane držiteľom ceny za najväčší počet zranení na človeka.

Sprievodca expanziou

Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.