Zistite, v akom stave je váš web.

Ondrej Lipták

Ondrej Lipták

Senior Biz & Account Manager

Jazyky: slovenský, anglický, český

Podieľal/a sa aj na týchto projektoch: IRISIMO, Iron Aesthetics, Waragod, Demänová Rezort, ČistáVoda, Bloom Hair, Fortelock, MyAlbania, Maracamping, Cps-interier, Vaše nechty, Kingray, luana

Efficiency Master

Ondrej Lipták v Dexfinity pracuje ako Senior Biz & Account Manager. Okrem komunikácie s klientmi dohliada na plnenie stanovených výsledkov a nastavuje komplexné stratégie s dôrazom na maximálnu ziskovosť.

V e-commerce vodách sa pohybuje viac ako šesť rokov a za ten čas mu prešlo prstami viacero projektov. V Dexfinity pomáha rásť partnerom od fashion, travel, B2B až po investičné projekty.

Ondrej vyštudoval podnikovú ekonomiku a manažment na Masarykovej univerzite v Brne. Počas štúdia s kamošmi organizoval študentské klubové párty, kde prvýkrát okúsil taje online marketingu. Najúspešnejšej akcie s názvom “Slovenská Noc” sa pravidelne zúčastní 2000 až 4000 ľudí a organizujú ju dodnes.

Vo voľnom čase sa venuje futbalu, bedmintonu, squashu či stolnému futbalu. Vďaka tomuto životnému štýlu sa čoskoro stane držiteľom ceny za najväčší počet zranení na človeka.