Zistite, v akom stave je váš web.

Google Premier Partner: 8 rokov silného partnerstva a skúseností

Google Partner a Google Premier Partner sú programy vytvorené spoločnosťou Google na podporu najlepších svetových digitálnych reklamných agentúr a expertov v oblasti digitálneho marketingu. 

Dexfinity sa už siedmy rok po sebe radí medzi úzky okruh top 3 % marketingových spoločností, ktoré dosahujú štatút Google Premier Partner. Tento prestížny titul sa nám podarilo získať už siedmy rok po sebe.

dexfinity google partnership

Obsah

Krátka história Google Partner programu

Google Partners, pôvodne spustený v roku 2013, je program vytvorený spoločnosťou Google na podporu spolupráce s reklamnými agentúrami a odborníkmi v oblasti digitálneho marketingu. Slúži ako platforma, ktorá poskytuje zdroje, školenia a podporu na zlepšenie zručností partnerov a poskytovanie efektívnych riešení pre ich klientov. 

V priebehu rokov sa program vyvíjal a rozširoval, zaviedol rôzne úrovne partnerstva, ako sú Member, Partner a Premier Partner, pričom každá z nich ponúka rôzne úrovne výhod a uznania. Postupne sa stala kľúčovou iniciatívou v oblasti digitálneho marketingu s rozsahom pôsobnosti vo vyše 60 krajinách a dostupnosťou v 43 jazykoch. 

Google Partner vs. Google Premier Partner

Google Partners a Premier Partners sú úrovne programu vytvorené na podporu tých najlepších a najvýkonnejších digitálnych reklamných agentúr a odborníkov v oblasti digitálneho marketingu z celého sveta. 

Byť prémiovým partnerom spoločnosti Google znamená exkluzívny prístup k rôznym výhodám vrátane priamej podpory od Google expertov, špeciálnych udalostí, produktových školení, testovaniu nových služieb a výskumov rôznych trhov či nových vertikál.

Zaujímajú vás špecifiká zákazníckého správania v krajinách ako Nemecko, Rumunsko alebo Španielsko? Stiahnite si PDF analýzy zahraničných trhov.

Premier Partner je len pre najlepších z najlepších

Program Google Partners prešiel v roku 2022 výraznými zmenami. Okrem iného sa vďaka rozšíreným požiadavkám programu a ponuke výhod pre prémiových partnerov, ktoré majú slúžiť na podporu rastu a úspechov so službou Google Ads, zmenil samotný význam statusu prémiového partnera.

Získať status Google Partnera alebo Premier Partnera však nie je jednoduchý proces. 

Iba približne 10 % zo všetkých agentúr na celom svete má status Google Partnera a iba 3% sa dostanú medzi Google Premier Partnerov.

Dexfinity obhájilo v programe Google Partners status prémiového partnera aj v roku 2024. Je to tak už ôsmy rok po sebe, čo disponuje týmto exkluzívnym titulom. 

Michal Lichner (Head of Export, Dexfinity) v panelovej diskusii na Google Premier Partner Summite v Dubline.

Strategické výhody s Google Premier Partnerom

Správne využívanie online nástrojov a reklamných kanálov je v dnešnej dobe kľúčové pre úspech každého podnikania. A práve tu prichádza do hry spolupráca s agentúrou na úrovni prémiového Google partnera, čo ponúka nepopierateľné výhody a predstavuje investíciu, ktorá dokáže vaše podnikanie posunúť na novú úroveň.

1.) Unikátne exportné nástroje

Ako jediní na Slovensku máme prístup ku Google exportným nástrojom. Vďaka nim vieme vybrať vhodný trh pre e-shop na základe reálnych dát a pripraviť komplexnú exportnú analýzu pre e-commerce expanzie do celého sveta.

2.) Garant odbornosti

Môžete mať istotu, že tých najlepších 3 % agentúr, ktoré dosiahnu tento prestížny titul, sú naozaj odborníci s hlbokými skúsenosťami a relevantnými postupmi. 

Tento štatút nie je nikdy udelený náhodne ani politicky. Ide iba tým agentúram, ktoré preukázali svoje kvality a schopnosti dosahovať výnimočné výsledky.

V prípade spolupráce s Google Premier Partners sa môžete tešiť z pokročilých nástrojov, priamej podpory od Google expertov, odborných zdrojov a technológií, ku ktorým bežná agentúra alebo freelancer nemajú prístup. 

3.) Ste vždy na špičke inovácií

S odborným tímom, ktorý má prístup k najlepším nástrojom a technológiám, budete schopní optimalizovať svoje online kampane tak, aby efektívne využívali všetky inovácie a efektívne zasahovali vášho cieľového zákazníka. 

Výsledkom sú vyššie konverzie, zvýšená návratnosť investícií do reklamy a posilnenie vašej značky na trhu.

4.) Prémiová podpora od Googlu

Jednou z hlavných výhod prémiového partnera je priama podpora od Googlu vrátane strategického account tímu, ktorý zabezpečuje celkový rast agentúry a jej klientov. 

Strategické trojklané meetingy, priamy “Hands-On” prístup a účasť na exkluzívnych edukačných školeniach, to všetko je súčasťou spolupráce umožňujúcej úzku spoluprácu a neustále zdokonaľovanie klientskeho účtu.

Medzi ďalšie výhody patrí konzultácia pre medzinárodný rast na vybraných klientských účtoch, ktorá poskytuje možnosti expandovať na globálnom trhu.

Google “Hands-On” prístup

V rámci prístupu „hands-on“ sa Google špecialisti aktívne venujú rôznym špecifickým problémom a cieľom klientov. Pomáhajú s rastom, riešením konkurenčnej situácie, plánovaním nových kampaní a využitím potenciálu klienta. Taktiež sa starajú o rozšírenie na nové trhy, sezónnu prípravu a edukáciu klientov v oblasti marketingu.

„Gratulujeme prémiovým partnerom na rok 2024. Tieto firmy patria medzi najlepšie 3 % certifikovaných partnerov Googlu v príslušných krajinách vrátane Slovenska.

Je to naozajstný úspech a dôkaz toho, že ide o popredných odborníkov na Google Ads, ktorí dokážu nadväzovať vzťahy s novými klientmi a pomáhať im rásť. Teší nás, že ich budeme môcť podporovať v ich úsilí pomáhať zákazníkom vytvoriť si inteligentné online stratégie a dosahovať dlhodobé úspechy.“

– Marcin Karnowski, hlavný riaditeľ oddelenia Google Ads Marketing

Dexfinity Google Premier Partner 8 rokov
Sme pyšní držitelia ôsmeho titulu v rade – Google Premier Partner.

Dexfinity a Google: 8 rokov partnerstva a skúseností

Keď v roku 2014 Google prvýkrát rozšíril svoje rady o Google Certified Trainers zo strednej Európy, nechýbali medzi nimi ani naši dvaja experti. O rok neskôr pribudli ďalší piati.

Google tréneri po získaní titulu ambasádora následne školia, prednášajú o službách a produktoch od Google (predovšetkým Google Adwords, Google Analytics a Google Tag Manager).

Prečo sa každý Google tréner počíta?

  • Každý tréner dostáva možnosť zúčastňovať sa prednášok a konferencií, vďaka ktorým dokáže zviditeľniť aj menšiu agentúru.
  • Dostáva sa na uzatvorené stretnutia pre partnerov Google, kde získava cenné zahraničné skúsenosti.
  • Skôr ako ostatní sa dozvedá informácie o nových a pripravovaných funkciách od Google.

V roku 2015 sme sa zaradili medzi marketingovú špičku 

Naša cesta prémiového partnera začala od roku 2015. Vtedajšej ui42 digital (pôvodné Dexfinity) sa podarilo získať ocenenie Google Elite Partner (prémiový partner). 

Tento titul získava ročne zhruba len 150 agentúr na svete, ktoré sú certifikovanými partnermi a zároveň prinášajú svojim klientom špičkové výsledky.

V prípade, že potrebujete pomôcť s marketingom či stratégiou, spojte sa s nami a spoločne prekonáme akékoľvek hranice.

CEE Google Agency Days 
Pavol Adamčák na CEE Google Agency Days prednášal o pilieroch, na ktorých stojí úspešná a rastúca výkonnostná agentúra. 

Google Premier Partner a strategický e-commerce akcelerátor

Dnes tím Dexfinity tvorí viac ako 70 špecialistov na digitálny marketing a stratégiu, ktorí pomáhajú e-commerce biznisom ako BioTechUSA, Powerlogy, IRISIMO, Nobio, Demänová rezort, Waragod, INSPIO či Dedoles. 

Dexfinity nie je agentúra. Sme skupina expertov v oblasti performance marketingu hnaného AI s dlhoročnými skúsenosťami a zameraním na výsledky. Pri realizácii projektov využívame individualitu a špecializáciu každého člena tímu, pričom pravidelne monitorujeme klientovu spokojnosť s dosiahnutými výsledkami.

Vaše výsledky, naša zodpovednosť

Zameriavame sa na výsledky a dáta. Chceme, aby naši klienti rástli spolu s nami. Nebojíme sa niesť spoluzodpovednosť za výsledky. Preto mnohé naše spolupráce fungujú na províznej báze. Klienti platia len za výsledky, nie odpracované hodiny.

Ďakujeme Dexfinity redakcii, vďaka ktorej
vznikol tento článok

Michal Valent sa v Dexfinity špecializuje na SEO a content. Okrem prípravy analýz kľúčových slov tiež navrhuje témy a často aj úpravu štruktúry obsahu.

Zdieľajte článok

KONTAKTY NAPRIAMO

Spojme sily.

Ukážte nám váš projekt a pobavíme sa o potenciáli jeho rastu.

Michal Lichner

Michal Lichner
Global BizDev, Sales, Marketing Consultant
+421 911 585 689
michal.lichner@dexfinity.com

Eva Čechovská

Eva Čechovská
Sales & Export Consultant
+421 918 341 781
eva.cechovska@dexfinity.com

Pavol Adamčák
International Marketing Strategy Consultant, Founder
+421 918 435 105
pavol.adamcak@dexfinity.com

Vyberte, o čo máte záujem a nebojte sa označiť viac možností.

    Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.

    Sprievodca expanziou

    Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.