Zistite, v akom stave je váš web.

Poznáš PPC talent? Odporuč nám ho

A získaj bonus za referenciu. Pomôžeš známemu a navyše obaja dostanete finančný bonus (junior po 100 €, senior po 300 €).

Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.

Vzdelávaj sa od najlepších

Okrem našich profesionálov v obore sa môžeš učiť aj od špecialistov v obore pomocou kurzov ktoré ti radi poskytneme.

Zistite, kde má vaša kampaň potenciál a ako ho maximálne vyťažiť. A hlavne to, jak kampaň vyhodnocovať a obhájiť si alokáciu rozpočtov.

Všetko dôležité, čo potrebujete vedieť o digitálnom marketingu pre e-shopy, na jednom mieste. Štrukturovane. Jasné.

Časté otázky k PPC špecialistovi

Zodpovedali sme najčastejšie otázky, ktoré sa vynorili k pozícii PPC špecialistu. Veríme, že tu nájdeš odpoveď aj na tú svoju.

PPC špecialista v Dexfinity navrhuje komplexné stratégie PPC kampaní – nastavuješ ciele a postupnosť jednotlivých aktivít.
Prinášaš nové spôsoby, ako optimalizovať a zefektívniť prácu na projekte.

Pripravuješ a prerozdeľuješ budgety na prácu pre PPC špecialistov tak, aby bola dotácia hodín adekvátna voči požadovanému cieľu.
Sleduješ efektivitu práce PPC špecialistov a či vykonané aktivity prinášajú požadované výsledky.

 • Expertná znalosť prostredia a logiky Google Ads a viacerých pridružených nástrojov.
 • Veľmi dobrá znalosť a orientácia v Google Analytics.
 • Nutnosťou je práca s Google Sheets na pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, pokročilé funkcie, tvorba forecastov).
 • Vynikajúce analytické myslenie, schopnosť vyvodzovať z dát správne závery a následné akčné kroky.

Základom je empatia, vďaka ktorej porozumieš klientovým potrebám a procesom v tíme. Dôležité sú komunikačné zručnosti a cit pre špecifickú komunikáciu s klientom – mal by si vedieť hovoriť “rečou jeho kmeňa”.

Orientácia na výsledky je prvoradá – “Always be closing”. 

Si schopný motivovať a organizovať interný tím a poskytnúť mu svoju víziu projektu.

Výhody a benefity

Dextastic people

Nie je to len o práci, ale hlavne o silnom tíme ľudí, ktorí spolu radi trávia čas. Takto sa žije v Dexfinity.

NAŠE HODNOTY

Čo od nás môžeš očakávať

Hodnoty pre nás nie sú len slová, ale podstata nášho fungovania. Princípy, na základe ktorých hľadáme nových kolegov a plníme ambiciózne ciele našich partnerov.

TVOJ PROFIL

Kľúčové vlastnosti každého človeka v Dexfinity

Vďaka spôsobu, ktorým v Dexfinity riadime a prerozdeľujeme jednotlivé projekty, sa často stáva, že na rôznych projektoch spolupracuješ s rôznymi ľuďmi, a teda si súčasťou rôznych tímov. Ľudia sú rôznorodí. Preto treba vedieť, ako si k nim nájsť cestu a naučiť sa s nimi spolupracovať.

Na projektoch máme niekedy až trojúrovňovú vertikálnu štruktúru (Account Manager, Project Manager, špecialisti). Táto štruktúra kladie dôraz na spoluprácu a efektívnu komunikáciu.

Výkonnostný marketing v Dexfinity je založený na dátach a na nič sa nehrá. Všetky výsledky sú podložené analýzami a každý strategický krok na projekte sa tiež odvíja od dát.

Nech budeš pracovať na ktoromkoľvek oddelení, určite sa stretneš s rozsiahlymi sheetmi/tabuľkami, ktorých súčasťou sú aj pokročilé funkcie. Z dostupných dát budeš musieť vyvodzovať tie správne závery.

Rovnako, ako fungujeme na projektoch, fungujú aj naše vnútorné štruktúry – či už ide o oddelenie interného marketingu, HR alebo financií.

Za pozíciu, ktorú dnes na trhu máme, vďačíme do veľkej miery nášmu “can-do” prístupu. Vždy sme hľadali nové spôsoby, ako rozvíjať našich klientov a našu spoločnosť ako takú.

Ak by sme v minulosti neskúšali nekonvenčné cesty, pri ktorých si možno iní povedali, že sa to nedá, dnes by sme nemali dobre fungujúce provízne spolupráce, medzinárodný tím, vlastné nástroje a metriky.

Je teda kľúčové, aby každý člen nášho tímu vnímal prekážky ako výzvy a pretavil pocit, že sa niečo nedá, na novú príležitosť.

Nenašiel/la si sa tu?

Chceš sa stať súčasťou Dexfinity tímu, ale táto ponuka ťa neoslovila? Pozri si ďalšie otvorené pozície, alebo nám rovno nechaj na seba kontakt a nájdeme ti využitie.

   

  Odoslaním tohto formulára súhlasíš s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.

  Formulár odoslaný úspešne!

  Náš tím sa vám bude venovať hneď, ako to bude možné.

  Sprievodca expanziou

  Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.