Utraťte prvých 350€ v Google Ads a Získajte kredit 350€ zdarma. Zistiť viac.

PPC Špecialista

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the.

PPC Stážista

PPC Špecialista Mid

PPC Špecialista Junior

PPC Špecialista (Senior)

Not a job for you? Refer a friend!

And get a bonus is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the.

Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.

Časté otázky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

CSS Program je reakciou Google na rozhodnutie Európskej komisie, ktorá požaduje, aby Google vo výsledkoch vyhľadávania poskytoval ostatným porovnávačom tovaru rovnaký priestor ako svojej službe Google Nákupy.

Vďaka programu teraz môžete získať zľavu až 20% z CPC v Google Nákupoch.

Medzinárodný tovarový porovnávač [KLARNA] ako Google CSS Partner dostane zľavu až 20 % z CPC, aby mohol v Google Nákupoch vstupovať do aukcie spolu s CSS Google. Pre vás to znamená, že tých až 20% môžete buď ušetriť, alebo ďalej investovať a získať viac kliknutí do vášho e-shopu.

Nemusí. Naša úprimná snaha je pomôcť vášmu biznisu rásť. A akcelerovať váš eshop za vyšším rastom alebo efektivitou. Ak vám na to stačí naša expertíza pre Shopping a CSS programy, sme s tým OK.

Výhody a benefity

Dextastic people

Nie je to len o práci, ale hlavne o silnom tíme ľudí, ktorí spolu radi trávia čas. Takto sa žije v Dexfinity.

NAŠE HODNOTY

Čo od nás môžeš očakávať

Hodnoty pre nás nie sú len slová, ale podstata nášho fungovania. Princípy, na základe ktorých hľadáme nových kolegov a plníme ambiciózne ciele našich partnerov.

TVOJ PROFIL

Kľúčové vlastnosti každého človeka v Dexfinity

Vďaka spôsobu, ktorým v Dexfinity riadime a prerozdeľujeme jednotlivé projekty, sa často stáva, že na rôznych projektoch spolupracuješ s rôznymi ľuďmi, a teda si súčasťou rôznych tímov. Ľudia sú rôznorodí. Preto treba vedieť, ako si k nim nájsť cestu a naučiť sa s nimi spolupracovať.

Na projektoch máme niekedy až trojúrovňovú vertikálnu štruktúru (Account Manager, Project Manager, špecialisti). Táto štruktúra kladie dôraz na spoluprácu a efektívnu komunikáciu.

Výkonnostný marketing v Dexfinity je založený na dátach a na nič sa nehrá. Všetky výsledky sú podložené analýzami a každý strategický krok na projekte sa tiež odvíja od dát.

Nech budeš pracovať na ktoromkoľvek oddelení, určite sa stretneš s rozsiahlymi sheetmi/tabuľkami, ktorých súčasťou sú aj pokročilé funkcie. Z dostupných dát budeš musieť vyvodzovať tie správne závery.

Rovnako, ako fungujeme na projektoch, fungujú aj naše vnútorné štruktúry – či už ide o oddelenie interného marketingu, HR alebo financií.

Za pozíciu, ktorú dnes na trhu máme, vďačíme do veľkej miery nášmu “can-do” prístupu. Vždy sme hľadali nové spôsoby, ako rozvíjať našich klientov a našu spoločnosť ako takú.

Ak by sme v minulosti neskúšali nekonvenčné cesty, pri ktorých si možno iní povedali, že sa to nedá, dnes by sme nemali dobre fungujúce provízne spolupráce, medzinárodný tím, vlastné nástroje a metriky.

Je teda kľúčové, aby každý člen nášho tímu vnímal prekážky ako výzvy a pretavil pocit, že sa niečo nedá, na novú príležitosť.

Nenašiel/la si sa tu?

Chceš sa stať súčasťou Dexfinity tímu, ale táto ponuka ťa neoslovila? Pozri si ďalšie otvorené pozície, alebo nám rovno nechaj na seba kontakt a nájdeme ti využitie.

Ďakujeme za tvoj záujem!

Budeme ešte potrebovať zopár informácií o tebe.