Zistite, v akom stave je váš web.

Social Media Master

Skúsený majster, ktorý ovládne sociálne siete Dexfinity, vymyslí kreatívne kampane a ohúri nimi celú galaxiu!

Miesto práce:

Bratislava, Trenčín, Banská Bystrica, Remote

Finančné ohodnotenie:

od 1500 € (kontrakt/TPP)

Úroveň seniority:

Mid

Jazykové schopnosti:

angličtina úroveň C1

Zdieľajte ponuku

Náplň práce

  • Tvorba komplexnej stratégie pre sociálne siete
  • Aktívna prezentácia firmy na LinkedIne, Instagrame a Facebooku (skúsenosť so správou týchto sociálnych sietí je podmienkou)
  • Prinášanie nových kreatív pre posilnenie značky na trhu
  • Produkcia obsahu aj vo video a audio formáte
  • Vyhodnocovanie úspešnosti kampaní a príprava ďalších strategických krokov
  • Práca s reklamným budgetom
  • Vyhľadávanie a testovanie ďalších kanálov pre nové kampane

Zaujali sme ťa?

Si zapálený pre marketing a chceš posúvať nielen seba, ale aj projekty našich partnerov za akékoľvek hranice? Pridaj sa k nášmu medzinárodnému tímu. Vyplň krátky formulár a čoskoro sa ti ozveme.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Všeobecné

  • V Dexfinity ti ponúkame voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup
  • Buď tímový hráč. Len tak dosiahneš vrchol svojich cieľov
  • Vlastný time management by si mal mať v malíčku
  • Schopnosť relatívne rýchlo sa učiť nové veci, mať rýchly a praktický úsudok

Hard skills

  • Orientácia v princípoch marketingu (najmä B2B služby)
  • Copywriting na pokročilej úrovni
  • Veľmi dobrá orientácia v sociálnych sieťach Facebook a Instagram
  • Skúseností s budovaním brandu
  • Veľmi dobrá orientácia v princípoch PR
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni minimálne C1 v písanej aj hovorenej forme

Soft skills

  • Empatia, vďaka ktorej porozumieš procesom v tíme
  • Komunikačné zručnosti
  • Orientácia na výsledky – “Always be closing”
  • Myslenie mimo škatule

Dextastic people

Nie je to len o práci, ale hlavne o silnom tíme ľudí, ktorí spolu radi trávia čas. Takto sa žije v Dexfinity.

Výhody a benefity

Nenašiel/la si sa tu?

Chceš sa stať súčasťou Dexfinity tímu, ale táto ponuka ťa neoslovila? Pozri si ďalšie otvorené pozície, alebo nám rovno nechaj na seba kontakt a nájdeme ti využitie.

    Odoslaním tohto formulára súhlasíš s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.

    Formulár odoslaný úspešne!

    Náš tím sa vám bude venovať hneď, ako to bude možné.