Social Media Strategist

Vytrvalý manažér, ktorý sa postaví aj tej najsilnejšej konkurencii. Prinesie neslýchané výsledky, ohúri stratégiou i exekutívou na sociálnych sieťach

Lokalita

Remote

Plat

2000 – 4000 € (kontrakt)

Level

Mid

Jazyk

angličtina úroveň C1

Prečítaj si, čo táto pozícia obnáša. Ak však zistíš, že nespĺňaš požiadavky, nezúfaj. Možno poznáš niekoho, kto áno. Odporuč nám ho a obaja dostanete referral bonus po 300 €.

Náplň práce

  • Návrh komplexných stratégií výkonnostných social media kampaní – nastavovanie cieľov a postupnosti jednotlivých aktivít.
  • Realizovanie výkonnostných kampaní v prostredí Facebook Ads Manager / ROI Hunter a ich následná analýza (nevyhnutná znalosť Google Analytics).
  • Prerozdeľovanie časového a finančného budgetu pre špecialistov na projektoch.
  • Sledovanie efektivity práce špecialistov s dôrazom na dosiahnuté výsledky.
  • Hľadanie nových možností a stratégií pre rozvoj a optimalizáciu Social Media kampaní s priamym dopadom na biznis klienta.
  • Správa úloh v internom systéme Taskman.
  • Pripravovanie pravidelných reportov práce, ktoré sú následne spolu s Account Managerom finalizované na prezentovanie klientom.
  • Samostatné komunikovanie s klientom na tému technických a strategických úkonov, ktoré sa na projekte zrealizovali, realizujú a budú realizovať.
  • Exekutívne vykonávanie technicky a strategicky najnáročnejších úkonov na projektoch.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Soft skills

  • Empatia, vďaka ktorej porozumieš procesom v tíme
  • Komunikačné zručnosti
  • Orientácia na výsledky – “Always be closing”
  • Myslenie mimo škatule

Hard skills

  • Minimálne 2 roky skúseností na pozícii Social Media Specialist alebo Manager
  • Expertná znalosť prostredia a logiky Facebook Ads Managera
  • Skvelé vedomosti v oblasti social media marketingu.
  • Veľmi dobrá orientácia v prostredí Google Analytics.
  • Nutnosťou je práca s Google Sheets na pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, pokročilé funkcie, reťazenie vzorcov).
  • Veľmi dobrá orientácia v komplexných princípoch marketingu.

Všeobecné

  • V Dexfinity ti ponúkame voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup
  • Buď tímový hráč. Len tak dosiahneš vrchol svojich cieľov
  • Vlastný time management by si mal mať v malíčku
  • Schopnosť relatívne rýchlo sa učiť nové veci, mať rýchly a praktický úsudok

Výhody a benefity