Zistite, v akom stave je váš web.

Jana Oriešek

Jana Oriešek

E-commerce Manager

Jazyky: slovenský, anglický, nemecký, taliansky

Podieľal/a sa aj na týchto projektoch: Origos, IBO, Kleinsport, Heureka, FAVI, HezkýNábytek, Mirjan, Powerlogy DE, Amazon

Všestranný polyglot

“Dexfinity sa mi páči najmä preto, lebo sa tu ľudia môžu venovať tomu, čo ich baví. Je tu ľudský prístup a super kolegovia, s ktorými sa dá tráviť čas aj mimo práce.”

Z prírodných vied rovno do e-commerce

Janka vyštudovala prírodovedeckú fakultu na Univerzite Komenského. Po škole sa presťahovala do Talianska, kde spoluzaložila svoj prvý e-shop. Z toho sa neskôr stala aj kamenná predajňa.

Príchod do Dexfinity

Po asi 12 rokoch sa vrátila na Slovensko do metropoly budúcnosti, Dolnej Súče, a začala pracovať v Dexfinity, keďže má skúsenosti s tvorbou a prevádzkovaním všetkého okolo e-shopu už vyše 7 rokov.

Baví ju učiť sa nové veci a zdolávať nové výzvy. Má rada cyklistiku, lyžovanie, aj plávanie. Vlastne asi všetky športy, kde je zábava. Často si vyjde aj na výlet s rodinou a kamošmi. V lete zase brázdi festivaly a grilovačky (v jej živote nesmie chýbať dobré jedlo a víno).

Janka má v Dexfinity pod palcom vskutku rôznorodé aktivity. Rieši Google Ads aj cenové porovnávače. Aktuálne rozvíja svoje schopnosti aj pri Amazone. Niektoré projekty zastrešuje ako koordinátor a web admin. Na internom marketingu zase rieši content pre sociálne siete.