Miroslav Šajban

Miroslav
Šajban

Team Leader
& PPC Specialist

Miroslav pracuje v Dexfinity ako PPC Specialist a Team Leader v trenčianskej pobočke. Podieľa sa na kariérnom raste kolegov a má na starosti aj niekoľko projektov, na ktorých pôsobí ako Project & Account Manager.

Dynamika, rozmanitosť, zahraničné trhy

Miroslava na práci najviac baví dynamika práce, rozmanitosť úloh a projektov ako aj sledovanie vývoja firmy. Najväčšie potešenie však nachádza na projektoch, ktorým pomohli presadiť sa na zahraničných trhoch a významne im znásobiť zisk.

Singapur, Austrália, Čína 

„Zaujímavým klientom je Reebelo*, s ktorým sme začali spolupracovať v júli 2020 na rozbehu singapurského trhu. O mesiac na to už vytvárame Google Ads účet pre Austráliu a pomaly začíname s klientom rozhovory o vstupe na čínsky trh. Z počiatku bolo náročné nastaviť sa iné kultúrne špecifiká, nájsť rovnováhu v komunikácii a reportingu. To sa nám však po pár týždňoch podarilo a momentálne fungujeme ako jeden stroj.“ 

*Reebelo. Refurbished Tech. – Marketplace (elektronické trhovisko) v Singapure, ktoré predáva testovanú elektroniku etablovaných značiek z „druhej ruky“ . 

Maximalizujeme čistý zisk, nie obrat

V rámci Dexfinity sa Miro aj s tímom snaží klientov edukovať a spoločne určovať cesty, akými sa vydať. Našim cieľom nie je maximalizácia obratu, ale čistého zisku. Preto sme s mnohými klientami spustili bidovanie na maržu. 

Skočil do toho po hlave

Mirovou najväčšou výzvou bol samotný začiatok v Dexfinity, v čase, keď Miroslav o tejto práci nič nevedel. Napriek tomu, že mal rodinu a hypotéku „na krku“ rozhodol sa do toho skočiť „po hlave“. A teraz neľutuje, pretože ako sám vraví „bolo to najlepšie kariérne rozhodnutie v mojom živote.“

 

Na čele projektov: Reebelo, Inlea, Autoobchod, The Rake

Jazyky: slovenčina, angličtina, nemčina 

My Blog Posts

VOĽNÉ POZÍCIE

Poďte s nami posúvať slovenský e-commerce
za hranice.

Sme partia výkonnostných marketérov, technológov a biznis špecialistov zameraných na rast.