Zistite, v akom stave je váš web.

Samuel Ondrišák

Samuel Ondrišák

Master of Client Development

Jazyky: anglický, slovenský, český

Podieľal/a sa aj na týchto projektoch: eyerim, NovýNábytok, IRISIMO, The Rake, StyleMyle, Holokolo, IBO

Architekt e-commerce stratégií

Samuel sa venuje rozvoju kľúčových partnerov Dexfinity. Bol pri tom, keď Dexfinity ako prvá slovenská e-commerce firma rozbehla export e-shopových projektov na český a maďarský trh. Dnes pomáha expandovať spoločnostiam nielen v rámci Európy, ale aj v USA a Ázii.

 

Taktiež pripravuje scripty pre automatizáciu riadenia kampaní na všetkých úrovniach, čím zefektívňuje ich manažovanie. Aktívne sa podieľa na rozvoji kľúčových klientov a rozbehu nových spoluprác.

 

Samuel zodpovedá za kvalitu a efektivitu práce PPC tímu, technológií, ako i správu PPC kampaní. Performance kampane riadi naprieč širokým spektrom marketingových PPC kanálov:

  • Google Ads, Google Merchant, Google Shopping,
  • Facebook,
  • Amazon,
  • Heureka, Favi, Glami, Najnakup, Pricemania,
  • zahraničné cenové porovnávače (ÁrGép, PriceRunner Sverige, PriceRunner Danmark, Jeftinije.hr, Пазарувай Лесно / Pazaruvai Lesno, a pod.).

Dlhodobo sa venuje písaniu scriptov pre automatizáciu riadenia kampaní na všetkých úrovniach. Vďaka tomu môže oveľa efektívnejšie rozvíjať klientov biznis a zamerať sa na ďalšie oblasti jeho rozvoja.

Expanzia za hranice

Samuel bol pri tom, keď Dexfinity ako prvá slovenská e-commerce firma rozbehla export e-shopových projektov na český a maďarský trh. Dnes pomáha expandovať spoločnostiam nielen v rámci Európy, ale aj v USA a Ázii. Momentálne sa zameriava na rastúci biznis v Singapure.

Čo Samuela baví na práci najviac?

Najradšej má spoluprácu s kolegami, ktorí sú srdcom Dexfinity tímu, a prekonávanie očakávaní svojich klientov.

Prednášky, štúdie

Sprievodca expanziou

Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.