Brand Strategist & Consultant

Marketér so silnými zásadami, ktorý konzultuje a vytvára stratégie pre značky našich partnerov

Lokalita

Remote

Plat

2500 – 5000 € (kontrakt)

Level

Senior

Jazyk

angličtina úroveň C1

Prečítaj si, čo táto pozícia obnáša. Ak však zistíš, že nespĺňaš požiadavky, nezúfaj. Možno poznáš niekoho, kto áno. Odporuč nám ho a obaja dostanete referral bonus po 300 €.

Náplň práce

  • Tvorba komplexnej brandovej stratégie pre e-commerce klientov.
  • Spolupodieľanie sa na definovaní značky, namingu, positioningu, cieľovej skupiny, misie a vízie značky.
  • Dohľad nad exekutívou aktivít vyplývajúcich z brandovej stratégie.
  • Feedbackovanie jednotlivých ideí na prezentovanie značky.
  • Podieľanie sa na PPC kampaniach za účelom ich zosúladenia s brandovou stratégiou.
  • Kalkulácia celkového brandového budgetu.
  • Zúčastňovanie sa na obchodných stretnutiach s cieľom predaja brandovo orientovaných služieb.
  • Prezentácia plánov a stratégií klientom.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Soft skills

  • Empatia, vďaka ktorej porozumieš procesom v tíme
  • Komunikačné zručnosti
  • Orientácia na výsledky – “Always be closing”
  • Myslenie mimo škatule

Hard skills

  • Veľmi dobrá orientácia na Social Media kanáloch.
  • Schopnosť tvorby brandových stratégií.
  • Skúsenosti na projektoch v PR oblasti.
  • Skvelé znalosti offline marketingu a štandardných marketingových kanáloch.
  • Výborná orientácia v komplexných princípoch marketingu.

Všeobecné

  • V Dexfinity ti ponúkame voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup
  • Buď tímový hráč. Len tak dosiahneš vrchol svojich cieľov
  • Vlastný time management by si mal mať v malíčku
  • Schopnosť relatívne rýchlo sa učiť nové veci, mať rýchly a praktický úsudok

Výhody a benefity