Vladimir Nociar

Vladimír Nociar

Deputy CEO

Vladimír je e-commerce stratég a personálny tréner v jednej osobe. Jeho top prioritou je rast klienta. Každý úspech ho motivuje ďalej rozvíjať veľké e-shopy.

 

Aktuálne má na starosti projekty s mesačným obratom viac než 3/4 milióna eur.

Vladimírove zodpovednosti

  • Hospodársky rast a hospodárenie firmy.
  • Zabezpečuje ziskovosť Dexfinity.
  • Má na starosti overovanie merateľných ukazovateľov a efektivity firmy cez ziskovosť projektov a potenciálny rast.
  • Koordinuje tímlídrov, tímy a manažérov.
  • Vykonáva exekutívne rozhodnutia.
  • Nastavuje firemné procesy rýchlo rastúcej značky na trhu – Dexfinity.

Ecommerce Consultant

Vladimír stavia na bohatých skúsenostiach s rozbehnutím a prevádzkovaním vlastného e-commerce projektu. Vďaka tomu vie klientom poradiť vylepšenia, ktoré prinesú ich e-shopom ziskovosť a ďalší rast.

Verí, že iba s rastom klienta môže rásť aj Dexfinity.

Business Development Strategist

Vladimír riadi tím accountov, nastavuje stratégie pre rozvoj e-shopov od biznis finančného riadenia e-shopu cez procesy až po marketingovú stratégiu.

Senior Personal Coach & Mentor

Medzi Vladimírove povinnosti patrí aj zaručenie zamestnaneckej stability. Denne koordinuje vzdelávanie špecialistov i manažérov.

 

Na starosti má aj mentoring kolegov pre dosahovanie efektívnejšej práce a ešte lepších výsledkov klientskych projektov. Ako profesionálny kouč využíva svoje zručnosti aj pri poskytovaní služby Magic Hiring.

Magic Hiring

Službu Magic Hiring využívajú klienti, ktorí hľadajú vysoko špecializovaného marketingového špecialistu pre svoju spoločnosť. Služba zahŕňa identifikovanie psychologicko-osobnostných kvalít kandidátov uchádzajúcich sa o špecializované pozície v online marketingu.

 

V kombinácii s expertnou analýzou kolegov špecialistov vyhodnocuje odborno-osobnostný screening kandidátov. Výsledkom je kritický, ale veľmi relevantný profil kandidáta pre špecializovanú online marketingovú pozíciu.

Moje články

VOĽNÉ POZÍCIE

Poďte s nami posúvať slovenský e-commerce
za hranice.

Sme partia výkonnostných marketérov, technológov a biznis špecialistov zameraných na rast.