Zistite, v akom stave je váš web.

Dexfinity je už 7. rok po sebe prémiový partner Googlu

Marketingová spoločnosť Dexfinity s hlavným sídlom v Bratislave získala v programe Google Partners status prémiového partnera na rok 2023. Je to už siedmy rok po sebe, čo firma disponuje týmto exkluzívnym titulom.

Medzinárodný 79+ členný tím odborníkov marketingovej spoločnosti Dexfinity pomáha e-shopom s akceleráciou rastu cez export, provízny online marketing, financie a automatizáciu do vyše 34 krajín sveta. 

Kompletnú ponuku služieb Dexfinity nájdete tu.

Len tí najlepší z najlepších

“Každý rok je to ťažšie a ťažšie… Ale pre brandžu je to dobré, nie?”, zamýšľa sa Pavol Adamčák (Dexfinity CMO), aké je to byť prémiovým partnerom Googlu.

Spoločnosť Google ocenila aj v roku 2023 úspechy svojich najlepších partnerov v oblasti digitálneho marketingu z celého sveta. Týmto firmám udelila status prémiového partnera v rámci programu Google Partners.

Program Google Partners prešiel v roku 2022 výraznými zmenami. Okrem iného sa vďaka rozšíreným požiadavkám programu a ponuke výhod pre prémiových partnerov, ktoré majú slúžiť na podporu rastu a úspechov so službou Google Ads, zmenil samotný význam statusu prémiového partnera. 

Aj v roku 2023 náš program pokračuje v podpore prémiových partnerov a ich klientov.

„Gratulujeme prémiovým partnerom na rok 2023. Tieto firmy patria medzi najlepšie 3 % certifikovaných partnerov Googlu v príslušných krajinách vrátane Slovenska.
Je to naozajstný úspech a dôkaz toho, že ide o popredných odborníkov na Google Ads, ktorí dokážu nadväzovať vzťahy s novými klientmi a pomáhať im rásť. Teší nás, že ich budeme môcť podporovať v ich úsilí pomáhať zákazníkom vytvoriť si inteligentné online stratégie a dosahovať dlhodobé úspechy.“

– Marcin Karnowski, hlavný riaditeľ oddelenia Google Ads Marketing

Excelentné výsledky s Google Ads

Firma Dexfinity je súčasťou vybranej skupiny prémiových partnerov v programe Google Partners. Tento program je určený pre reklamné agentúry a tretie strany, ktoré spravujú účty Google Ads v mene iných značiek alebo firiem. 

Jeho cieľom je poskytovať firmám inovatívne nástroje, zdroje a podporu a umožniť im tak, aby pomáhali svojim klientom uspieť a rásť na internete.

Máte kvalitný produkt, ale nedarí sa vám ho dostať do sveta? Ozvite sa a radi vám pomôžeme. Spoločne prekonáme akékoľvek hranice.

Zdieľajte článok

KONTAKTY NAPRIAMO

Spojme sily.

Ukážte nám váš projekt a pobavíme sa o potenciáli jeho rastu.

Michal Lichner

Michal Lichner
Head of Sales & Biz. Development
+421 911 585 689
michal.lichner@dexfinity.com

Group-39-200x200

Tomáš Karaba
Sales & Biz. Development
+421 904 979 851
tomas.karaba@dexfinity.com

Pavol Adamčák
Executive Director
+421 918 435 105
pavol.adamcak@dexfinity.com

Vyberte, o čo máte záujem a nebojte sa označiť viac možností.

    Sprievodca expanziou

    Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.