Zistite, v akom stave je váš web.

ui42 digital sa mení na Dexfinity

ui42 digital, ktorý začal svoju úspešnú cestu na jednu z najlepších online marketingových poradenských firiem ako spin-off ui42, špičkového UX web dizajnéra, známeho hlavne vďaka softvéru Buxus, sa oddeľuje a rebranduje na Dexfinity.

ui42 digital sa meni na Dexfinity


ui42 digital - rastúce PPC oddelenie

Firma ui42 digital s.r.o. vznikla v roku 2014 ako prirodzené pokračovanie rastúceho oddelenia PPC reklamy v ui42, ktoré začal budovať Pavol Adamčák po svojom príchode do firmy v roku 2009. Pod jeho vedením sa tím ui42 digital postupne vyprofiloval na špičku vo výkonnostnom online marketingu na Slovensku a v Čechách. Pavol zvykol prezentovať na veľkých pódiách Marketing Festivalu v Brne a Ostrave a reprezentuje firmu ako kľúčový Google partner pre segment e-commerce a export.

Aktuálne má Dexfinity (doterajší ui42 digital) medzinárodný 63-členný marketingový tím a pomáha e-shopom s akceleráciou rastu cez export, provízny online marketing a automatizáciu do 34 krajín sveta

Poslanie Dexfinity

Výnimoční ľudia, vedomosti a technológie

Hlavným poslaním novej značky, zhmotnenej na stránke Dexfinity.com, je spájať výnimočných ľudí, vedomosti a nové technológie s cieľom akcelerovať e-shopy za hranice domovskej krajiny a škálovať a optimalizovať online marketing. Nový názov zrkadlí túžbu po raste a neustálom zlepšovaní sa. Vznikol spojením anglických slov dexterity (šikovnosť, obratnosť) a infinity (nekonečno). Logo – nedokonalý kruh – symbolizuje komplexnosť života, túžbu po dokonalosti a potrebu zlepšovania sa smerom k ideálu. 

 

„Vytvorenie novej značky a odčlenenie sa od našich doterajších partnerov ui42 je podčiarknutím našich dlhodobých cieľov sústrediť sa na akcelerovanie rastu e-shopov za hranice. Tešíme sa na férovú súťaž s ui42 v e-commerce sektore.

Rozhodnutie ísť vlastnou cestou nás priviedlo do bodu, kde sme znovu kriticky zhodnotili našu pridanú hodnotu pre e-shopy a e-commerce ako taký. Teším sa, že s celou extrémne šikovnou partiou mojich kolegov. Ideme ďalej robiť online marketing na svetovej úrovni a akcelerovať e-commerce a export zo Slovenska do sveta. Poďte s nami ďalej na Dexfinity.com,” hovorí CEO Dexfinity, Pavol Adamčák.

Dexfinity pomáha e-shopom s akceleráciou rastu cez export, provízny online marketing a automatizáciu

ui42 spol. s.r.o. pokračuje ďalej ako one-stop-shop

Spoločnosť ui42 je naďalej, už od roku 1997, one-stop-shop pre rozvoj online biznisu – poskytuje pod jednou strechou UX, programovanie, e-commerce a redakčné systémy, ale aj online marketing a konzultácie k rozbehu a rastu online podnikania. Zároveň podporuje rozvoj inovatívnych online produktov a služieb na Slovensku.

V ui42 vznikol okrem ui42 digital aj najväčší pracovný portál Profesia.sk, e-commerce CMS BUXUS, ako aj súťaž a konferencia MastersGate na podporu rozvoja e-shopov a ich expanzie do zahraničia.

 

„ui42 digital sme naštartovali v roku 2014 ako samostatnú firmu s naším mladým šikovným kolegom. Ako prví na Slovensku sme spolu rozbehli výkonnostný marketing, najmä v oblasti e-commerce. Tak, ako v prípade Profesie a ďalších úspešných projektov, ktoré vznikli v ui42, sa znovu potvrdilo, že naša orientácia na synergiu kvalitných ľudí a inovatívnych internetových technológií, je správna. 

Sme radi, že ui42 digital pod novou značkou Dexfinity smeruje k novým métam. V ui42 pokračujeme naďalej pod svojou značkou ako one-stop-shop pre rozvoj e-commerce,“ vysvetľuje spoluzakladateľ ui42 Martin Krupa.

Poďte s nami ďalej

Máte úspešný e-shop, no narazili ste na strop vášho rastu? Obráťte sa na náš tím špecialistov, ktorý urobí pre váš úspech maximum. Vytvoríme biznis plány a zastrešíme rozvoj vášho e-shopu za hranice online marketingu.

Zdieľajte článok

KONTAKTY NAPRIAMO

Spojme sily.

Ukážte nám váš projekt a pobavíme sa o potenciáli jeho rastu.

Michal Lichner

Michal Lichner
Head of Sales & Biz. Development
+421 911 585 689
michal.lichner@dexfinity.com

Group-39-200x200

Tomáš Karaba
Sales & Biz. Development
+421 904 979 851
tomas.karaba@dexfinity.com

Pavol Adamčák
Executive Director
+421 918 435 105
pavol.adamcak@dexfinity.com

Vyberte, o čo máte záujem a nebojte sa označiť viac možností.

    Sprievodca expanziou

    Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.