Aj malým firmám pomáhame vyrásť. Zistite viac.

Demänová rezort

Spolupráca s jedinečným ubytovaním na Liptove

Segment

Ubytovanie

Služby

Google Ads, sociálne siete, linkbuilding, content marketing

Demänová rezort ponúka ubytovanie v krásnom prostredí Demänovskej doliny v apartmánoch alebo privátnych chatkách. Svojím prostredím a vybavením je rezort ideálny aj pre rodiny s deťmi a domácich miláčikov. Oddýchne si každý člen rodiny, keďže súčasťou areálu je vlastné SKI centrum, wellness, detský aquapark, fitness a veľa iného.

S klientom Demänová Rezort pracujeme najmä na vyriešení problému s rozdrobenými dátami a zefektívnení výkonnosti jednotlivých kanálov.

Momentálne má klient viacero zdrojov dát, ktoré pochádzajú z rezervačného systému, návštev webu, z vlastnej aplikácie, ale aj od sledovateľov na sociálnych sieťach. Takto rozdrobené dáta nie je ľahké využiť a komunikácia cez rôzne kanály nefunguje tak dobre, ako by mohla.

Situáciu riešime zhromaždením dát na jednom mieste na základe princípu: jeden zákazník – jeden dátový profil. Upratovanie v dátach je viac technické ako kreatívne, ale aj o tom je marketing, ktorý prináša výsledky.

Mravenčia práca prinesie presné cielenie kampaní na zákazníkov a kvalitné dáta prvej strany (first party data). Zároveň zabránime neefektívnemu míňaniu rozpočtu. Napríklad obmedzíme kupovanie verného a reagujúceho zákazníka platenou reklamou.

Poriadok v dátach zabezpečí klientovi výkonný multikanálový marketing a naplno podporí nami navrhnutú stratégia značky Demänová Rezort.

KONTAKTY NAPRIAMO

Spojme sily.

Ukážte nám váš projekt a pobavíme sa o potenciáli jeho rastu.

Michal Lichner

Michal Lichner
Head of Sales & Biz. Development
+421 911 585 689
michal.lichner@dexfinity.com

Group-39-200x200

Tomáš Karaba
Sales & Biz. Development
+421 904 979 851
tomas.karaba@dexfinity.com

pavol adamcak ikonka

Pavol Adamčák
Executive Director
+421 918 435 105
pavol.adamcak@dexfinity.com

Vyberte, o čo máte záujem a nebojte sa označiť viac možností.