Alina Tutulan

Alina Bortosel Tutulan

Export Team Leader

Alina je šéfkou exportného tímu pre región CEE. Riadi export našich klientov do strednej a východnej Európy (Srbsko, Chorvátsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovinsko, Taliansko či Grécko).

Narodila sa v Rumunsku, no momentálne žije vo Viedni a pracuje v Bratislave.

Marketing žije vlastným životom

Alina verí, že život je ako jazda na bicykli. Na udržanie rovnováhy sa musíme neustále pohybovať. Digitálny marketing je živý tvor, ktorý sa neustále vyvíja.

Podľa tejto myšlienky sa riadi aj pri práci a neustále nasáva nové poznatky. Poslaním Aliny je pomáhať klientom rozvíjať biznis a úspešne expandovať do zahraničia.

Čo má Alina na svojej práci najradšej?

Miluje rozmanitosť, ktorú nachádza aj v tíme. Náš kolektív sa totiž skladá z rozličných národností i osobností. Páči sa jej hlavne svieža firemná atmosféra a „hlad“ po nových vedomostiach.

Google Market Explorer

Dexfinity je na Slovensku jediným Google partnerom pre export. Vďaka tomu má Alina k dispozícii exkluzívny nástroj na analýzu zahraničných trhov – Google Market Explorer. Nevie si ho vynachváliť ona ani jej klienti. Vie im totiž poskytnúť oficiálne, podrobné a prehľadné dáta, ktoré odrážajú aktuálnu situáciu na zahraničnom trhu.

Referencie

Alinu ste mohli osobne stretnúť ako prednášajúcu na konferencii PPCEE (s témou Inteligentný export do Rumunska) či DHL (Marketingová stratégia, špecifiká nových trhov / Výkonnostný marketing nových trhov).

VOĽNÉ POZÍCIE

Poďte s nami posúvať slovenský e-commerce
za hranice.

Sme partia výkonnostných marketérov, technológov a biznis špecialistov zameraných na rast.