Alina Tutulan

Alina Tutulan

Export Team Leader

Alina je šéfkou exportného tímu pre región CEE. Riadi export našich klientov do strednej a východnej Európy (Srbsko, Chorvátsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovinsko, Taliansko, Grécko). 

Alina pochádza z Rumunska. Momentálne žije vo Viedni a pracuje v Bratislave. Zaujíma sa o nové trendy a technológie, a preto dokonale dopĺňa náš silný PPC tím.

Marketing sa neustále vyvíja:

Alina verí, že život je ako jazda na bicykli. Na udržanie rovnováhy sa musíme neustále pohybovať. Digitálny marketing je ako živý tvor, ktorý sa neustále vyvíja. Poslaním Aliny je pomáhať klientom rozvíjať biznis a úspešne expandovať do zahraničia.

Čo má Alina na svojej práci najradšej?

Miluje rozmanitosť, ktorú nachádza aj v tíme. Náš kolektív sa totiž skladá z rôznych národností i osobností. Páči sa jej svieža firemná atmosféra a „hlad“ po nových trendoch.

Google Partner pre Export – Market Explorer

Dexfinity je na Slovensku jediným Google partnerom pre export. Prostredníctvom exkluzívnej služby Google Market Explorer posúvame exportné plány na ďalšiu úroveň. Našim klientom poskytujeme oficiálne, podrobné a prehľadné dáta. 

Referencie

Alinu ste mohli osobne stretnúť ako prednášajúcu na konferencii PPCEE (s témou Inteligentný export do Rumunska) či DHL (Marketingová stratégia, špecifiká nových trhov. Výkonnostný marketing nových trhov). 

Na čele projektov: IRISIMO, MyHome, Zondo

Jazykové zručnosti: rumunčina, angličtina, španielčina

Autorské články

VOĽNÉ POZÍCIE

Poďte s nami posúvať slovenský e-commerce
za hranice.

Sme partia výkonnostných marketérov, technológov a biznis špecialistov zameraných na rast.