Utraťte prvých 350€ v Google Ads a Získajte kredit 350€ zdarma. Zistiť viac.

Evelin Kissova

Evelin Kasnárová

Senior Specialist & Project Manager for Price Comparisons

Jazyky: slovenský, anglický

Podieľal/a sa aj na týchto projektoch: eyerim, Vitalmix, IBO

Rodená líderka

Evelin Kissová je senior špecialistka a projektová manažérka pre cenové porovnávače a inšpiračné portály (Glami, FAVI, Biano). Zastrešuje manažment vyše desiatim etablovaným e-shopom na domácom i zahraničnom trhu.

Maximalizuje tržby, opravuje XML feedy

Pomáha maximalizovať tržby klientov na cenových porovnávačoch pri prijateľných nákladoch. Vzdeláva e-shopy o využití všetkých možností porovnávača, dohliada na efektivitu a ziskovosť účtov, opravuje XML feedy (dátové súbory s informáciami o vami predávanom tovare) a registruje e-shopy na zahraničných porovnávačoch.

Domáce, zahraničné porovnávače

Zodpovedá a zároveň zastrešuje zviditeľňovanie produktov e-shopov na TOP cenovom porovnávači Heureka SK a CZ (ako Heureka špecialistka a VIP partner) a na inšpiračných portáloch FAVIBiano či Glami.

 

Na starosti má aj e-shopy na zahraničných cenových porovnávačoch:

  • Najnakup sk,
  • Zbozi cz,
  • Arukereso hu,
  • Compari ro,
  • Pazaruvaj bg,
  • Pricerunner dk/se,
  • Ceneo pl,
  • Skapiec pl,
  • Jeftinije hr a i.

Pravidelne optimalizuje XML feedy v nástroji na úpravu feedov Mergado (ako Mergado špecialistka), čím zabezpečuje lepšie párovanie produktov medzi konkurenciu a efektívny bidding.

Čo má Evelin na práci najradšej?

Najviac ju baví párovanie produktov e-shopu medzi konkurenciu a zabezpečenie najlepšej pozície cez bidding. Rada využíva automatizované nástroje, ktoré jej kolegovia „nascriptujú“ pre efektívnejšiu prácu, no spolieha sa aj na starú dobrú manuálnu robotu a kontroly, vďaka ktorým odhalí aj najmenšie nedokonalosti.

Pracuje nad rámec povinností 

Zbožňuje „piplať“ e-shopy na porovnávačoch od začiatku registrácie, aj keď sú rozbehy často pomalé. Rada pomáha kolegom ako najlepšie vie. Je to organizovaný detailista, ktorý dodá všetko, čo treba a pracuje aj nad rámec povinností, pretože e-shopmi žije.

Koriguje a vzdeláva klientov 

Evelin sa snaží vzdelávať klientov o dôležitosti cenových porovnávačov a inšpiračných portálov tam, kde sú pochybnosti. Na niekoľkých e-shopoch sa prechádza na nové CMS či brand, kvôli čomu je veľa práce s opravami feedov. Je na jednej vlne s programátormi, ktorým dodáva presné zadania. Vďaka tomu sú možné rýchle opravy.

Glami, FAVI, scripty pre auto bidding 

Mať plne pod kontrolou nákladovosť na Glami a FAVI je extrémne náročné. Preto sa vytvorili scripty, ktoré automatizujú bidding a skrývajú nerelevantné produkty z inzercie Glami a FAVI. Tie potom zlepšujú nákladovosť v Last click modeli v Google Analytics.

 

S tímom sa Evelin snaží doladiť aj reporting a relevanciu asistovaných konverzií, keďže tieto portály sú zamerané na prvú interakciu zákazníka a na brand. Preto tu Google Analytics – Last click meranie nie je najrelevantnejšie.

Referencie

Evelin pravidelne prezentuje novinky zo sveta cenových porovnávačov na MergadoFeste.