Posuň hranice svojej kariéry  

Naše ambície sú globálne. Talent hľadáme neustále. Snažíme sa byť najlepší v tom, čo robíme. Pridaj sa k nášmu medzinárodnému tímu a pomôž nám posúvať projekty za hranice. Geografické aj tie mentálne.

PPC Špecialista (Senior)

New Business Consultant

Senior Business Developer

Key Business Consultant

SEO Project Manager

SEO Project Manager

Social Media Strategist

Máš talent, no stále študuješ?

Naštartuj svoju kariéru v Dexfinity ako stážista a pomôž nám akcelerovať e-commerce projekty za hranice.
Daj nám o sebe vedieť >

SEO Project Manager

Social Media Strategist

Dextastic people

Nie je to len o práci, ale hlavne o silnom tíme ľudí, ktorí spolu radi trávia čas. Takto sa žije v Dexfinity.

NAŠE HODNOTY

Čo od nás môžete očakávať

Hodnoty pre nás nie sú len slová, ale podstata nášho fungovania. Princípy, na základe ktorých hľadáme nových kolegov a plníme ambiciózne ciele našich partnerov.

TVOJ PROFIL

Kľúčové vlastnosti každého človeka v Dexfinity

Vďaka spôsobu, ktorým v Dexfinity riadime a prerozdeľujeme jednotlivé projekty, sa často stáva, že na rôznych projektoch spolupracuješ s rôznymi ľuďmi, a teda si súčasťou rôznych tímov. Ľudia sú rôznorodí. Preto treba vedieť, ako si k nim nájsť cestu a naučiť sa s nimi spolupracovať.

Na projektoch máme niekedy až trojúrovňovú vertikálnu štruktúru (Account Manager, Project Manager, špecialisti). Táto štruktúra kladie dôraz na spoluprácu a efektívnu komunikáciu.

Výkonnostný marketing v Dexfinity je založený na dátach a na nič sa nehrá. Všetky výsledky sú podložené analýzami a každý strategický krok na projekte sa tiež odvíja od dát.

Nech budeš pracovať na ktoromkoľvek oddelení, určite sa stretneš s rozsiahlymi sheetmi/tabuľkami, ktorých súčasťou sú aj pokročilé funkcie. Z dostupných dát budeš musieť vyvodzovať tie správne závery.

Rovnako, ako fungujeme na projektoch, fungujú aj naše vnútorné štruktúry – či už ide o oddelenie interného marketingu, HR alebo financií.

Za pozíciu, ktorú dnes na trhu máme, vďačíme do veľkej miery nášmu “can-do” prístupu. Vždy sme hľadali nové spôsoby, ako rozvíjať našich klientov a našu spoločnosť ako takú.

Ak by sme v minulosti neskúšali nekonvenčné cesty, pri ktorých si možno iní povedali, že sa to nedá, dnes by sme nemali dobre fungujúce provízne spolupráce, medzinárodný tím, vlastné nástroje a metriky.

Je teda kľúčové, aby každý člen nášho tímu vnímal prekážky ako výzvy a pretavil pocit, že sa niečo nedá, na novú príležitosť.

Nenašiel/la si sa tu?

Chceš sa stať súčasťou Dexfinity tímu, ale táto ponuka ťa neoslovila? Pozri si ďalšie otvorené pozície, alebo nám rovno nechaj na seba kontakt a nájdeme ti využitie.

Ďakujeme za tvoj záujem!

Budeme ešte potrebovať zopár informácií o tebe.

Hotovo

Tvoj záujem si ceníme, a taktiež aj tvoj čas. Nenecháme ťa dlho čakať a náš HR tím ťa čoskoro kontaktuje. Budeme radi, ak sa s nami spojíš na Facebooku, Instagrame či LinkedIne.