Michal Lubelec

Michal Lubelec

PPC Teamleader
& Project Manager

Michal Lubelec je projektový manažér pre väčších klientov. Vedie bratislavský PPC tím a má na starosti zefektívňovanie správy PPC kampaní cez automatizáciu. Je jedným z pilierov firmy pre integráciu technológií pre efektívnejšie napĺňanie biznis plánov našich klientov. 

Čo Michala na práci baví najviac?

Rád skúša nové veci a napĺňa ho hľadanie riešení na zložité technické problémy v PPC.

Biddovanie na maržu 

Michal aktuálne zastrešuje a riadi výkon online marketingu najmä pre klientov ako eyerim či NovýNábytok. Klientom intenzívne pomáha s bidovaním na maržu, čím zlepšuje návratnosť marketingových investícií. Výsledkom je vyššia ziskovosť klienta.

Think with Google

Google zaradil case study od Michala ako jednu z mála prípadových štúdií zo Slovenska na svoj portál Think with Google. Prečítajte si case study o automatizácii PPC a zvýšení tržieb klienta TonerPartner o 93 %. Prípadová štúdia je dostupná nielen v angličtine, ale aj v slovenskom jazyku.

Automatizácia (nielen) marketingu

Michal vo svojej práci využíva množstvo nástrojov, ktoré mu zjednodušujú, a zároveň sprehľadňujú prácu. Okrem PPC kampaní sa mu podarilo zautomatizovať aj nábor nových kolegov. 

„In the past months I had the pleasure working with ui42 digital (new Dexfinity) and their PPC Specialist Michal. They are very dedicated and insightful and would highly recommend working with them. As for Michal – the PPC I worked with the most – he has an array of knowledge from ads management, to different strategy implementation, tracking and analytics. So if you need somebody to manage your online presence or advise you – if working on your own – Dexfinity will bring value to your team.“ 

Lea Zarja Čufer

PPC Manager of Mimovrste

Jazykové zručnosti: slovenčina, angličtina

Na čele projektov: MALL.sk, MALL.hu, MALL.hr, Mimovrste.si, NovýNábytok.sk, GymBeam, eyerim, TonerPartner

Autorské články

VOĽNÉ POZÍCIE

Poďte s nami posúvať slovenský e-commerce
za hranice.

Sme partia výkonnostných marketérov, technológov a biznis špecialistov zameraných na rast.