Push the boundaries of your career

Open positions

NAŠE HODNOTY SÚ NAŠÍM KOMPASOM

Základné princípy, ktorými sa v Dexfinity riadime

.01

NEBOJÁCNOSŤ

Nebojíme sa postaviť za to, v čo veríme, že je správne. Nebojíme sa nastaviť aj druhé líce.

.02

HÚŽEVNATOSŤ

Veríme, že každá situácia má riešenie. Preto od nás nebudete počuť “nedá sa, vzdávam sa”.

.03

PRIAMOSŤ

Hovoríme veci narovinu a otvorene. Problémy treba čo najskôr pomenovať, aj keď je to niekedy nepríjemné.

.04

VÁŠEŇ

Robíme to, čo milujeme. Lebo len s vášňou vznikajú naozaj veľké veci. Bez lásky nič neosoží ani nevydrží.

.05

ZODPOVEDNOSŤ

K úspechu vedie dlhá cesta. Preto nehľadáme skratky a robíme veci poriadne – tak, ako sa robiť majú. Len ten, kto vytrvá až do konca, bude odmenený.

.06

REŠPEKT

Učíme sa celý život a od všetkých okolo nás. Vážime si tak každého, koho stretneme a pristupujeme k novým výzvam s odvahou a pokorou.

.07

DÔVERA​

Veríme v seba a veríme v projekty, na ktorých robíme. Keď prijímame veľké výzvy, nebojíme sa podmieniť našu odmenu success fee. Spoľahnite sa, že čo sľúbime, to aj dosiahneme.

TVOJ PROFIL

Kľúčové vlastnosti každého človeka v Dexfinity

Vďaka spôsobu, ktorým v Dexfinity riadime a prerozdeľujeme jednotlivé projekty, sa často stáva, že na rôznych projektoch spolupracuješ s rôznymi ľuďmi, a teda si súčasťou rôznych tímov. Ľudia sú rôznorodí, preto treba vedieť, ako si k nim nájsť cestu a naučiť sa s nimi spolupracovať. Na projektoch máme niekedy až trojúrovňovú vertikálnu štruktúru (account manager, project manager, špecialista). Táto štruktúra kladie veľký dôraz na spoluprácu a efektívnu komunikáciu.

Výkonnostný marketing v Dexfinity je založený na dátach a na nič sa nehrá. Všetky výsledky sú podložené analýzami a každý strategický krok na projekte sa tiež odvíja od dát. Nech budeš pracovať na ktoromkoľvek oddelení, určite sa stretneš s rozsiahlymi sheetmi/tabuľkami, ktorých súčasťou sú aj pokročilé funkcie. Z dostupných dát budeš musieť vyvodzovať tie správne závery. Rovnako, ako fungujeme na projektoch, fungujú aj naše vnútorné štruktúry – či už ide o oddelenie interného marketingu, HR alebo financií.

Za pozíciu, ktorú dnes na trhu máme, vďačíme do veľkej miery nášmu “can-do” prístupu. Vždy sme hľadali nové spôsoby, ako rozvíjať našich klientov a našu spoločnosť ako takú. Ak by sme v minulosti neskúšali nekonvenčné cesty, pri ktorých si možno iní povedali, že sa to nedá, dnes by sme nemali dobre fungujúce provízne spolupráce, medzinárodný tím, vlastné nástroje a metriky. Je teda kľúčové, aby každý člen nášho tímu vnímal prekážky ako výzvy a pretavil pocit, že sa niečo nedá, na novú príležitosť.

NENAŠLI STE VAŠU VOĽNÚ POZÍCIU?

Nevadí. Vždy hľadáme nové talenty.

Pošlite nám e-mail so životopisom, napíšte o svojej superschopnosti a na čom by ste chceli pracovať. Ak nás zaujmete, určite sa vám ozveme!