Zistite, v akom stave je váš web.

Posuň hranice svojej kariéry  

Naše ambície sú globálne. Talent hľadáme neustále. Snažíme sa byť najlepší v tom, čo robíme. Pridaj sa k nášmu medzinárodnému tímu a pomôž nám posúvať projekty za hranice. Geografické aj tie mentálne.

Máš talent, no stále študuješ?

Naštartuj svoju kariéru v Dexfinity ako stážista a pomôž nám akcelerovať e-commerce projekty za hranice.
Daj nám o sebe vedieť >

Pomôž nám posúvať tieto projekty ku hviezdam

Dextastic people

Nie je to len o práci, ale hlavne o silnom tíme ľudí, ktorí spolu radi trávia čas. Takto sa žije v Dexfinity.

NAŠE HODNOTY

Čo od nás môžeš očakávať

Hodnoty pre nás nie sú len slová, ale podstata nášho fungovania. Princípy, na základe ktorých hľadáme nových kolegov a plníme ambiciózne ciele našich partnerov.

TVOJ PROFIL

Kľúčové vlastnosti každého človeka v Dexfinity

Vďaka spôsobu, ktorým v Dexfinity riadime a prerozdeľujeme jednotlivé projekty, sa často stáva, že na rôznych projektoch spolupracuješ s rôznymi ľuďmi, a teda si súčasťou rôznych tímov. Ľudia sú rôznorodí. Preto treba vedieť, ako si k nim nájsť cestu a naučiť sa s nimi spolupracovať.

Na projektoch máme niekedy až trojúrovňovú vertikálnu štruktúru (Account Manager, Project Manager, špecialisti). Táto štruktúra kladie dôraz na spoluprácu a efektívnu komunikáciu.

Výkonnostný marketing v Dexfinity je založený na dátach a na nič sa nehrá. Všetky výsledky sú podložené analýzami a každý strategický krok na projekte sa tiež odvíja od dát.

Nech budeš pracovať na ktoromkoľvek oddelení, určite sa stretneš s rozsiahlymi sheetmi/tabuľkami, ktorých súčasťou sú aj pokročilé funkcie. Z dostupných dát budeš musieť vyvodzovať tie správne závery.

Rovnako, ako fungujeme na projektoch, fungujú aj naše vnútorné štruktúry – či už ide o oddelenie interného marketingu, HR alebo financií.

Za pozíciu, ktorú dnes na trhu máme, vďačíme do veľkej miery nášmu “can-do” prístupu. Vždy sme hľadali nové spôsoby, ako rozvíjať našich klientov a našu spoločnosť ako takú.

Ak by sme v minulosti neskúšali nekonvenčné cesty, pri ktorých si možno iní povedali, že sa to nedá, dnes by sme nemali dobre fungujúce provízne spolupráce, medzinárodný tím, vlastné nástroje a metriky.

Je teda kľúčové, aby každý člen nášho tímu vnímal prekážky ako výzvy a pretavil pocit, že sa niečo nedá, na novú príležitosť.

Nenašiel/la si sa tu?

Chceš sa stať súčasťou Dexfinity tímu, ale táto ponuka ťa neoslovila? Pozri si ďalšie otvorené pozície, alebo nám rovno nechaj na seba kontakt a nájdeme ti využitie.

   

    Odoslaním tohto formulára súhlasíš s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.

    Formulár odoslaný úspešne!

    Náš tím sa vám bude venovať hneď, ako to bude možné.

    Sprievodca expanziou

    Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi zásadami o spracovávaní osobných údajov.